Поради Шафи купе Розсувні двері все складно або все просто

Розсувні двері - все складно або все просто?

Мода слідує попереду нас, диктуючи необхідність наслідувати її, підстібаючи і примушуючи купувати нові машини, одяг, гаджети. Те ж саме відбувається і удома - в обстановці цінується або раритет, або модерн. Але якщо до положення раритетів багато компонентів меблів просто не доживають, то відповідати моді просто - були б грошики, а вже усе потрібне знайдеться в спеціалізованих магазинах.

Є і інший аспект при побудові і виборі меблів - міркування ергономіки і зручності, і особливо вони беруться до уваги в тих випадках, коли квартира має нестандартне розташування кімнат або ж невеликі житлові площі. Наприклад, значна економія виходить, якщо шафи обладналися розсувними дверима. Існує думка, що ідея закривати одяг ширмами зрушень належить великому Наполеону Бонапарту, який фанатично наслідував ідею порядку і приходив в сказ, бачачи амуніцію офіцерів і солдатів, що неохайно висить. Дещо пізніше американські інженери ідею доповнили роликами що направляють, створивши повноцінні двері зрушення.

Але ось що цікаво - з моменту винаходу пройшло більше півстоліття, весь світ вже по многу разів обкатав технологію, а ми досі побоюємося такі двері встановлювати. Фахівці магазину Lamelio провели невелике опитування серед відвідувачів і покупців і ось що з'ясували - велика частина потенційних замовників, які начебто і не проти встановити розсувні двері для своїх вбиралень або шаф, вважають їх складними конструктивно і трудомісткими в установці. Ось воно що! З міркувань практичності люди перестраховуються і таким чином самі себе підштовхують до купівлі, яка недостатньо задовольняє їх попит!

Що ж, давайте прояснимо цей момент, щоб кожен покупець магазину Lamelio у результаті виявлявся на всі сто процентів задоволений купівлею і радів їй кожного разу при користуванні. Отже, облаштування розсувних дверей небагатьом складніше, ніж традиційних. Це каркас, ролики, жолоб для їх кочення, упори і безпосередньо двері. Їх монтаж навіть для неспеціаліста не є нездійсненним завданням, а вже майстри впораються з ним зовсім без проблем.

Зате:

1. Ви отримаєте масу зручності, оскільки відкривання дверей не супроводжуватиметься відбиранням простору у приміщення.

2. Є можливість вбудовувати в двері дзеркала на повний зріст, а але відсутня небезпека розбити їх при відкриванні.

3. Розсувні двері безпечніші, коли у будинку є маленькі діти - ними ви навряд чи стукніть дитини, що несподівано підбігла, та і вона сама не прищикне ручки.

4. Розсувні двері завжди естетичні і красиві, сучасні і функціональні.

Не бійтеся експериментувати! Ще жоден замовник, що встановив такі двері, не висловився проти свого рішення і, як правило, воно себе виправдовує.