Дитячі меблі

Сьогодні як ніколи вибір меблів для дітей дуже багатий. Тут вже дизайнери не шкодують фантазії і втілюють у життя найчарівніші задуми - від меблів у стилі казкових персонажів до оригінальних рішень за задумом самої дитини. Наприклад, ліжко у вигляді намальованого малюком корабля або шафи з дверима в Нарнію, стільчик для годування у вигляді літака або поні і так далі.

Вибираємо дитячі меблі.

Купуючи дитячі меблі, потрібно дуже скрупульозно і ретельно підходити до питання вибору меблів для дітей. До таких меблів має бути особливий підхід та контроль. Крім яскравих кольорів та гарної ергономічності, меблі для дітей повинні бути виконані із екологічно чистих, не токсичних матеріалів. А фурнітура повинна бути максимально укріплена та прикручена.

Крім цього дитячі меблі не повинна мати гострих кутів і "легкоз’ємних" дитячими всюдисущими ручками дрібних детальок, які так і хочеться проковтнути або засунути у носик.

Враховуючи все вищесказане, при покупці або замовленні меблів варто поцікавитись у продавця походженням вихідних матеріалів. Адже кожна хороша меблева фабрика надає інформацію про матеріали з яких виготовлені меблі, тим більше для дітей.

Які бувають дитячі меблі?

Як ми вже писали, вибір меблів для діток дуже великий. Але найпоширеніші варіанти це:

  • ліжка і ліжечка для немовлят
  • столи для коп’ютера або навчання
  • пеленальні столики
  • стільчики для годування
  • дитячі "офісні" стільці
  • комоди та полки

Список можна доповнювати й доповнювати. Ще дуже поширені комплекти дитячих меблів, де зібрані всі самі необхідні меблі для дитини - будь то новонароджений малюк чи вже школяр.

Де краще купувати меблі для дітей?

Раз ми говоримо про дітей, то варто зупинити свій вибір виключно на перевірених фабриках, виробниках та магазинах.

Наш інтернет магазин "Lamelio" працює тільки із перевіреними та сертифікованими виробниками дитячих меблів. Ми стежимо за якістю матеріалів, з яких виготовлені ​​їх меблі для дітей.

Компанії та фірми, продукцію яких ми пропонуємо або використовуємо у виготовленні дитячих меблів на замовлення, проходять контроль якості та відповідності всім санітарно-епідеміологічним нормам та законодавчим актам.

У нас ви можете замовити дитячі меблі за індивідуальними ескізами (своїми або навіть вашої дитини). Наші фахівці з виготовлення меблів підберуть найякісніші матеріали.

Ми піклуємось про здоров'я та зручності ваших дітей, як власних. Зателефонуйте і переконайтесь самі.