Дитячі шафи


на сторінці4
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 38 голосов

Дитячі шафи

У кожній кімнаті для малюків обов'язково повинна бути дитяча шафа, в ній зберігаються всі необхідні речі для малюків, іграшки та інші предмети.

У комплект дитячої стінки входять і інші предмети, проте шафа є з них найважливішим і більшим за розмірами. Коли в будинку є дитина, речей накопичується досить багато, їх потрібно кудись класти і зберігати, малюк виростає з них дуже швидко і це перетворюється в цілу проблему.

Шафи діляться на два типи: розпашні і за типом шафи-купе. До кожного типу приміщення підходить краще той чи інший тип шафи, варто підбирати його по зручності і типом застосування, однак більшість вибирають шафи в основному спираючись на площу приміщення. Дуже часто наші клієнти замовляють нам нестандартні вироби, змінюють за потребою ширину або висоту шафи, додають і прибирають різні елементи з нього, кількість полиць, забарвлення або двері.

Купити шафу-купе досить просто, проте це робиться не відразу, а займає якийсь час, зазвичай до 10 робочих днів, тому варто замовити його заздалегідь, до завершення ремонту, щоб його встигли виготовити і підготувати для доставки.