Дизайнерська

Якщо ваше житло або душевний настрій терміново вимагає дій і оригінальних рішень - придбайте предмет дизайнерських меблів!

Немає нічого краще, ніж предмет меблів від відомих та оригінальних дизайнерів з усього світу! Ви не тільки підіймите собі настрій купівлею ексклюзивних меблів, але й прикрасите навіть наймодніший інтер'єр квартири або офісу.

Чим звичайні меблі відрізняються від дизайнерських?

Це питання задає собі буквально кожен покупець. Спробуємо розібратись.

Безумовно, різниця є, іноді очевидна, іноді - ні. Але все ж є ознаки дизайнерських меблів, які все ж таки відрізняють її від звичайної фабричної:

  • як правило, створена від імені дизайнера, архітектора або відомої персони
  • часто виготовлення усіх деталей проводиться вручну
  • меблі виготовлені в одному примірнику або дуже малій кількості
  • найвища якість вихідних матеріалів
  • ергономіка та функціонал продуманий до найдрібніших деталей
  • ціна вища, ніж ціни на стандартні меблі масового виробництва

На сьогодні дизайнерські меблі ще відрізняє оригінальний і часто вкрай хитромудрий зовнішній вигляд. Хоча це не заважає бути таким меблям досить комфортними в експлуатації та догляді за нею. Але й фабричні меблі можуть бути не менш оригінальними за зовнішнім виглядом.

Також дизайнерські меблі відрізняє оригінальність підбору матеріалів для її виготовлення. Буває навіть, що автор таких меблів виготовляє їх по ультра-новій технології або із матеріалів-новинок науки, які не використовує звичайне фабричне виробництво. Так би мовити, у якості такого собі не бюджетного експерименту.

Де купити кращі дизайнерські меблі?

Найчастіше оригінальні дизайнерські меблі можна купити в салонах імені цього самого дизайнера. Або у шоу-румах елітних магазинів, які збирають новинки дизайнерської меблевої сфери. А ще можна шукати на просторах Інтернету.

Наприклад, наш інтернет-магазин меблів "Lamelio" пропонує підібрати у нашому каталозі цікаві рішення для вашої квартири або офісу. Вибір дизайнерських меблів не настільки великий як в інших розділах. Але на те це й "дизайнерські меблі", щоб бути якомога ексклюзивнішими!

До речі, ви можете і самі стати дизайнером ваших меблів, замовивши їх за власними ескізами. А наші майстри виготовлять їх у найкоротші терміни. І цілком можливо, незабаром з нашою допомогою ви й самі станете продавати ексклюзивні дизайнерські предмети меблів по всьому світу.