Доставка та розрахунок
Перед доставкою, ми в обов'язковому порядку перевіряємо всі вироби на наявність пошкоджень. Перевіряємо цілісність упаковки, переконуємося в тому, що клієнт отримає якісний товар. Так само ми обов'язково продзвонюваємо всіх, спочатку за день, а потім і за годину до доставки.


 
Ціни на послуги:
Доставка меблів по Києву - від 250 грн

За Київ + 8 грн/км

Занос - 50 грн/100 грнповерх або ліфт

Сборка меблів - 10% від коштовності виробу

В інші міста ми надсилаємо:
Нова Пота - передплата 25% 

Доставка меблів по Київській області:
Вартість доставки меблів по Київській області 250-300грн + 10грн / км від краю Києва.

Уважаемые Покупатели! Доставка и установка нашей продукции производится со вторника по субботу, с 9.00 и примерно19-00- 21.00 по загруженности,  мы не делаем перерыв на период дневного сна Ваших детей, или других причин а лишь учитываем Ваши пожелания по доставке на первую или вторую половину дня.


Самовивіз меблів:
Так як ми знаходимося не в Києві, а завозимо її з сусідніх міст, самовивіз здійснюється прямо з машини нашої доставки. Доставка Едіт за визначеним маршрутом, і в зручному для Вас місці, ви просто перевантажуєте собі меблі з нашої машини у Вашу, в цьому випадку доставка не оплачується.

Доставка в Регіони:
Доставку виробів в інші міста ми здійснюємо за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта". Вартість доставки до складу Нової Пошти від 100 грн в залежності від фабрики виробника. (Эти деньги пойдут на более качественную упаковку изделия, что бы оно доехало до вас в целостности и сохранности).
Вартість доставки Новою Поштою оплачує клієнт.
На всі вироби які ми відправляємо, ми беремо передоплату в розмірі 25% залежно від виробу. (Передоплата на картку ПриватБанку, УкрСибБанку, Рахунок ФОП).

В какие города мы отправляем мебель чаще всего: Львов, Одесса, Донецк, Запорожье, Днепропетровск, Житомир, Хмельницкий, Винница, Черкасы, Полтава, Кировоград, Луцк, Ровно, Яремче, Шостка, Харьков, Сумы, Кривой Рог, Николаев, Измаил, Умань, Черновцы и многие другие города.


Повернення і обмін товару
Шановні клієнти , ми виробляємо кожний виріб за індивідуальним замовленням і не тримаємо меблі в наявності . Дуже просимо Вас гарненько обдумувати обрану вами покупку , оскільки поверненню та обміну вона не підлягає (згідно закону України про вироби виконані за індивідуальним замовленням).
Ми намагаємося надавати всім нашим клієнтам гарний сервіс і якісні вироби , однак бувають різні ситуації , тому просимо Вас переглядати вироби під час прийому-передачі товару . Після прийому вироби у ваше розпорядження , притензії за якістю або зовнішньому вигляду товару не приймаються .