Двері - 4-ні двері


на сторінці15
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Двері - 4-ні двері

Розсувні двері-купе. Квадросистема

Чотири частини, що становлять єдині двері, вільно катаються по напрямних рейках, надійно зафіксованим зверху і знизу. Зверху «рейки» можна прикріпити до стелі або верхотурі шафи; одвірка прорізу, вигородки, вбиральні. Обмежень немає ні по висоті, ні по ширині, ні за призначенням внутрішнього приміщення. Як зовнішня конструкція, двері-купе придатна з деякими застереженнями. Зокрема, для напіввідкритих приміщень типу лоджія і веранда, треба гарантовано захистити дверну систему від впливу вітру; прямого сонячного світла; опадів і високої атмосферної вологи.

Специфіка конструкції

Пропонована система - це 4 двері купе, виготовлені з ряду різнорідних матеріалів. Основними елементами є: деревна 10-міліметрова плита (ДСП), металеві напрямні; сталевий кріплення; силіконовий ущільнювач і рама з профільованого металу. Зовнішня (лицьова) панель може бути:

  • скляної (дзеркальної або напівпрозорої матовою), товщиною 4 міліметри;
  • зробленої з ДСП з фактурою і кольором деревини;
  • пофарбована ДСП з однотонною поверхнею;
  • ДСП з фотодруком якості 3D (малюнком або фото).

Дверна «квадро-система» може бути комбінована зі 2 - 4-х різних четвертинок. В обробці однієї системи можуть бути використані і скло, і ДСП в будь-якому поєднанні і будь-якому порядку - хоч шаховому, хоч «Білий верх - чорний низ» або «Периферія ДСП - скло в центрі». У будь-якому випадку двері буде служити довго і надійно, а виглядати красиво.

Естетика

Приємний для ока вид для дверної системи створюють рама і зовнішня панель. Колірний діапазон рамного матеріалу (профілю) і лицьових панелей дозволяє гармонійно вписати модерновий дверну конструкцію в різні інтер'єрні стилі. Це може бути:

  • класичний (Середземномор'я, Вікторіанська Англія),
  • грайливий екзотичний (Мексика),
  • лаконічний і світлий (Скандинавія),
  • найсучасніший (Техно) інтер'єр.

Зовнішня панель - це: дзеркало, напівпрозоре скло, картинка-фотодрук і ДСП фарбована або з відтінком і фактурою натуральної деревини. Всього в палітрі деревних порід є більше десятка колірних рішень: світлий або темний коричневий відтінок (бук, вільха, горіх і яблуня); білий (дуб молочний); світло- і темно-сірий (Дуб шамоні) або чорний (дуб Венге). Все це може бути укладено в рамку з білого або кольорового профілю: білий металік, сірий металік, чорний. Вибирати є з чого, а варіантів комбінації - незліченна безліч.