Двері для шаф купе


на сторінці19
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 9 голосов

Двері для шаф купе

Двері для шаф купе (доставка по Києву, Київській області та Чернігову)


Одній з сучасних меблевих новинок на ринку України і, зокрема, Києва стали двері для шафи купе. Здавалося б, навіщо вони потрібні без самої шафи? Але відповідь на це питання дуже проста.

У містах все більше будується нових будинків з сучасними плануваннями, і минувщина " сталинки" і " хрущовки" з їх тісними і погано продуманими територіями відходить в минуле. Популярним, і навіть в якійсь мірі модним, стало придбання нового житла з якісно продуманим розміщенням кімнат і стін.

У комплект такої квартири практично завжди входить гардеробна кімната або комора. Саме для них і застосовуються дзеркальні двері купе, вони створюють ілюзію вбудованої шафи і дуже зручні у використанні. Усередині ж самої комори або деякої кімнати встановлюють прямо на стіни необхідну кількість полиць, тумб для речей, штанг для плічок, лампочки для підсвічування і інші необхідні елементи!

Розділ "дверей для шаф купе" ми створили не просто так, а щоб допомогти людям зрозуміти, як це зручно - замовити розсувні двері онлайн за вигідною ціною і з легкістю купити їх. Ми чули немало історій, коли люди за такими дверима зверталися в магазини дверей. Це неправильно, оскільки двері на шафу-купе не є їх продукцією.

Зверніть увагу, що далеко не усі меблеві магазини надають можливість купівлі дверей окремо від самої шафи. Це пов'язано з деяким ризиком, оскільки для установки таких розсувних дверей не досить просто умілого майстра. Тут вимагається зробити максимально точні виміри, аж до міліметра.

Наш магазин Lamelio пропонує вам виготовлення дверей для шаф купе абсолютно різних розмірів, з будь-яким видом поверхні :
●    ДСП,
●    Дзеркало,
●    Піскоструминний друк по дзеркалу,
●    Фотодрук,
●    Комбіновані двері з ДСП і дзеркала.
Так само в нашому розпорядженні є велика кількість кольорів, в які можна забарвити профіль дверей, адже ми працюємо з усією таблицею RAL.

Двері для шаф ми робимо дуже швидко - це займає від 3 до 7 днів залежно від складності роботи. Для їх виготовлення застосовується система Alpina, яка виправдала себе своїми високими характеристиками міцності, зручністю у використанні і приємною ціною.
Оскільки цей продукт досить новий на ринку, ми беремо з наших клієнтів символічну передоплату 10-20%% від вартості усього замовлення. Залишок оплачується у момент отримання дверей при доставці.
Дізнатися детальніше про те, як відбувається купівля дверей для шаф купе і дверних отворів, можна тут.
Приклад дверей для шафи-купе або дверей для гардеробної кімнати.


Як купити двері для шафи-купе? Які дані необхідні для замовлення?