Гардеробні


на сторінці3660120
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Гардеробні

Це, спеціально обладнана, порівняно невелика кімната для одягу, взуття та аксесуарів, а по суті - велика шафа і примірочна кабіна одночасно ( «2в1», інакше кажучи). Напевно, кожна вбиральня в Інтернет-магазині Lamelio зможе вмістити в себе все, що Вам необхідно. Причому, завдяки оптимальному плануванню, всі предмети вашого гардеробу будуть під рукою.

Планування і розміри

До складу домашнього «гардеробу» входить окреме приміщення і вбудована в нього шафа. Як доповнення, в кімнаті можна розмістити ще й: дзеркала, тумби для взуття, підлогові або підвісні полиці (стелаж) та інше. Однією з важливих умов місткості і зручності користування є планування. У магазині lamelio.com.ua купити гардеробну Ви можете з плануванням:

 • Пряма, в якій шафа розташована прямо навпроти входу
 • Г-подібна - одна шафа встановлена уздовж бічної стіни і ще одна навпроти входу
 • Паралельна - дві шафи з боків, а в торці можна розмістити дзеркало, стелаж або взуттєву тумбу
 • П-образна - шафа навпроти входу і ще дві уздовж бічних стін.

Можливе і кутове планування (трикутне в основі), в тому числі, вигородка, що займає частину звичайної кімнати (спальні, вітальні) або передпокою. Найбільш же поширеними сьогодні є Пряма і Г-подібна, як найбільш підходящі під найпоширеніші в Україні типи квартир, будинків та офісів.

Ви, звичайно, знаєте, що стандартні розміри вбудованої одежної шафи залежать від площі і висоти кімнати-гардероба. Сьогодні виробники пропонують такі стандартні габарити по ширині: 100, 120, 140, 160, 180, 200 або 220 сантиметрів. Глибина шафи для прямого або паралельного планування становить 60; для Г-і П-образної - 160, 180, 200 або 220 см. У серійному виробництві моделей висота однакова і становить 250 см, причому незалежно від конструкції. Частина моделей може бути виготовлена ​​на замовлення, з зазначеними Вами розмірами.

Конструкція шаф

Напевно, Ви вже знаєте, що на готовий продукт Гардеробна ціна в основному залежить і від розмірів, і від складності конструкції шафи. Тим часом, Ви можете взяти активну участь в її конструюванні для своєї кімнати. Зокрема, за бажанням клієнта, вбудована шафа може бути відкритою або обладнаною розсувними дверима (в т. ч. Дзеркальними) і додатковими пристосуваннями. Наприклад, до складу шафи можуть входити в різній комбінації такі елементи, як:

 • ніші з рейкою або трубою для вішалок-плічок під костюми, сорочки, пальта, плащі та інші предмети туалету;
 • вбудоване освітлення;
 • полиці для головних уборів;
 • вбудовані дзеркала
 • взуттєві полиці та ніші;
 • мікроліфти
 • висувні ящики.
 • кутові закінчення.

Кількість полиць, відділень для пальто, відкидних ніш для взуття і висувних ящиків може бути дуже різним. Завдяки цьому, за все в асортименті вбудованих шаф Інтернет-магазин Lamelio пропонується близько ста варіантів.

Основний матеріал у виробництві вбудованих шаф є 16-міліметрова ламінована ДСП. Частина виробників використовує плиту швейцарської марки SWISp або австрійської EGGER. Корпусні деталі з ДСП в торцях посилені тонким шаром міцного полімеру. Якість по-європейськи високий і у дерево-стружкової плити, і у металевій і пластикової фурнітури.

Термін виготовлення вбудованої шафи становить від 5-и до 14 днів в залежності від складності конструкції і завантаженості підприємства-виготовлювача. Ви можете замовити також доставку в будь-який регіон України і складання меблів.