Вітальні

Вітальна кімната є центральною кімнатою будинку. Правда іноді в малогабаритній квартирі функцію вітальної кімнати виконує й спальня, й кухня. Цей фактор впливає на вибір меблів у кімнату. Але ми розглянемо, що має бути саме у вітальній кімнаті.
 

Які меблі потрібні у вітальню?

Набір меблів може бути різним. Але основу становить:

  • Зручний диван або крісла
  • Місце для телевізора або екрана
  • Стелаж або полиці для книг, журналів або гаджетів
  • Іноді журнальний або кавовий столик

Найекономніший варіант - це мінімальний набір зі стелажу, навісної шафи, пенала або полиць та дивана або пари крісел. Часто можна зустріти комплекти меблів у вітальню. Вони будуть гармонійно виглядати в інтер'єрі. Але ви не завжди зможете розставити кожен елемент на свій розсуд. Дуже часто комплекс становить єдину композицію і частини комплекту між собою з'єднані - наприклад, пенал та стелаж під ТВ.

Як вдало купити меблі у вітальню?

Для початку потрібно визначити центральний елемент вашої вітальні. Це може бути домашній кінотеатр, камін, ігровий стіл або книжкова шафа і так далі. Коли "центр композиції" обраний, треба вирішити, що необхідно вам або вашим гостям для комфортного знаходження в кімнаті. Якщо це телевізор або кінотеатр, то вам відмінно підійде підлоговий невисокий, але довгий стелаж, в який можна розмістити диски, а зверху поставити телевізор. Або повісити його між навісними полицями.

Якщо ви не можете зробити вибір, що саме вам необхідно у вітальні, ми допоможемо і підкажемо що та як краще розмістити у вашій кімнаті. А для початку подивіться наш каталог з багатим вибором меблів для вітальні. Якщо вже готові варіанти вас не влаштують, ми можемо виготовити меблі за вашими ескізами. Або індивідуальними розмірами - для цього у нас є цікава послуга "виклик замірника", чим ми вигідно відрізняємось від більшості меблевих магазинів.

А ще ми пропонуємо великий вибір не тільки моделей та кольорів у вітальню, але й цін на неї. Ви у будь якому разі знайдете під свій бюджет комплекти для вашої вітальні або окремі її елементи. Це пов'язано з тим, що ми працюємо безпосередньо з кращими фабриками меблів.

Звернувшись до нас ви отримаєте своєчасну доставку, якісну збірку та задоволення від подальшого використання вітальні. Зателефонуйте до нас і замовте меблі у вітальню прямо зараз!