Гримерні дзеркала


на сторінці2
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Гримерні дзеркала

Пропонуємо відмінне Гримерне дзеркало недорого, але з високою якістю і з доставкою за вказаною Вами адресою. Можете без особливих зусиль вивезти своїм транспортом, адже габаритні розміри по ширині висоті і глибині (товщині) вироби зазвичай складають лише 60х70х6 ??або 60х70х5 сантиметрів. Розмірні варіації можливі, але вони практично не впливають ні на ціну, ні на якість виконання, ні на зручність користування.

Гримерне дзеркало для макіяжу

Відомо, що і для нанесення, і для зняття з особи макіяжу (легкого або ґрунтовного гриму) найкраще підходить спеціальне Гримерне дзеркало з лампочками. Освітлювальні прилади рівномірно розміщуються по периметру дзеркальної рами. Це можуть бути старі добрі лампи розжарювання, або нові люмінесцентні або новітні світлодіодні. Як забажаєте. Кількість лампочок і потужність їх світлового потоку можна підібрати так, що всі нюанси користування лицьовим гримом будуть у наявності. Вибачте за каламбур.

З такою підмогою, як Гримерне дзеркало, Ви зможете освоїти всі (або дуже багато) тонкощів накладення декоративної косметики. У дзеркальному відображенні стають прекрасно видно:

  • всі куточки людського обличчя, шиї, плечей;
  • всі нюанси косметичних мазків;
  • всі візуальні тонкощі створеного образу.

Знімати грим стане трошки зручніше (особливо чужими руками) оскільки освітлення розподіляється оптимально, і все прекрасно видно навіть втомленими очима.

Надійність і зручність

Сьогодні у нас Гримерне дзеркало купити нескладно, не складніше, ніж звичайні дзеркала або інші види меблів. Товар надаємо в надійно упакованому вигляді так, що і самий делікатний предмет зі скла залишиться неушкодженим навіть при не зовсім акуратною доставці. Та й сам виріб досить стійке до навантажень під час транспортування, установки і користування.

Наше дзеркало в гримерку з підсвічуванням купити рекомендуємо, як для побутового, так і для професійного застосування. Воно зручно в користуванні і в стаціонарному, і в мобільному режимі. Іншими словами, цей «інструмент» вірно служить, як вдома, в театрі або нічному клубі, так і в «бродячому» цирку, що гастролює акторської трупи або виїзної кінознімальної групі.