Італійські шафи-купе


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.92
на основе 192 голосов

Італійські шафи-купе

Італійські шафи-купе в Києві

Італійські меблі - це не тільки багатовікові традиції, а й вічний пошук виробниками меблів гармонійного поєднання міцності, класики, інноваційних технологій. Саме в Італії зародилася ідея створювати меблі. Майже всі популярні заводи з виготовлення меблів розташовані саме в цій країні.
В інтернет-магазині Lamelio ви знайдете стильну, міцну меблі за привабливою ціною, яка підкреслить ваш вишуканий смак. Необхідними меблями в кожному будинку є шафа купе. Прагнучи завжди йти в ногу з часом і навіть випереджаючи його, виробники відмовилися від великих і нерозумних конструкцій простих шаф. Замість них з'явилися шафи-купе італійського виробництва. Це - поєднання міцності і розкоші.
Шафа-купе набагато відрізняється від меблів з розпаяними стулками, адже двері шафи це виду позбавлені перешкод. Дверцята йдуть по напрямних, які розташовані у верхній і нижній частині меблів. Шафа-купе з Італії вважається ідеальним рішенням для малогабаритного приміщення. Він володіє широкими дверцятами, що вони бережуть лінійні обриси меблів. Це надає привабливого зовнішнього вигляду кімнаті, в якій встановлена ​​шафа.

Види шаф-купе італійського виробництва

Є кілька видів меблів такого типу:

  • Кутовий. Він застосовується для збереження функціонального навантаження приміщення, заповнення вільного кута в кімнаті.
  • Класична шафа. Його конструкція складається з підстави, верхній панелі, дверей, полиць. Вільне місце в шафі ділиться на дві зони, що дозволяє користувачеві скласти різні речі, та ще розмістити вішалки з сорочками.

  • Італійська шафа з дверима. Двері можуть бути різними по ширині від 45 см. Кут відчинена у орної дверцята становить 90 градусів. Іноді в шафах такої модифікації можуть застосовуватися особливі петлі, що дозволяють відчинятися стулок на 180 градусів.

    Шафа-купе можна не тільки купити в нашому інтернет-магазині, але і виготовити на замовлення . Такий варіант припаде до смаку вимогливим користувачам, яким не підходить жоден варіант готової продукції в каталозі. Завдяки тому, що наші фахівці роблять необхідні заміри і виробляють меблі за індивідуальним замовленням, ви отримаєте компактний шафа, який знайде гідне застосування в будь-якій кімнаті.
    Залиште заявку на сайті, щоб недорого замовити італійські шафи купе, і менеджери зателефонують вам і уточнять всі нюанси замовлення.