Комоди і тумби

Комоди і тумби вдома - це недооцінені предмети меблів. Адже навіть найбільша і вмістка шафа не зможе зберігати в собі усі наші "дрібнички" і важливі речі або документи під рукою. Для таких випадків й існують тумби та комоди. Давайте розбиратись в чому їх схожість і відмінність та чи відрізняються вони взагалі один від одного.

Відмінності комода і тумби.

Далеко не всі знають відмінності між цими двома предметами меблів. Таке собі "місце для зберігання невеликих речей" і все. Але це не зовсім вірно. Подивимось, чим відрізняються комоди і тумби.

Габарити

Стандартний комод за розмірами істотно вище будь якої тумбочки. Зазвичай комоди близько 90 см у висоту, а стандартна тумба - приблизно від 50 до 80 см. Все залежить від функціональної спрямованості тумби. Наприклад, офісні тумби у висоту можуть досягати 120-130 см.

Як правило комод вище і довше тумби, а шухляди мають не велику глибину у той час як тумбочка - нижче, вуже й глибше у параметрах.

У тумбі висота завжди більше ширини, а в комоді навпаки. Але на сьогоднішній день це не завжди так, тому що є можливість виготовляти меблі на замовлення. У нас в магазині ми можемо виготовити тумбу або комод за вашими ескізами.

Призначення

Спочатку комод з'явився як зручне місце зберігання спіднього, різних речей і важливих документів. Його прородичем вважається скриня. Поступово, з ходом історії, скриня трансформувалася і вийшла така собі шафка для зберігання одягу, постільної білизни, іграшок чи документів. Так що його використання досить обмежене.

Що ж стосується тумби, то її призначення буває найрізноманітнішим:

  • приліжкова тумба
  • тумба для телевізора
  • тумба для папок і документів (офісна)
  • тумба для акваріума
  • взуттєва тумба
  • тумба для раковин

І ще безліч різних варіантів використання.

Констру​кція

Комод має стандартний вигляд. Це "коробка" з довгими шухлядами, куди можна складати все, що завгодно - від дитячих іграшок, до комплектів постільної білизни і документів.

Що ж стосується тумби, то її конструкція може бути найрізноманітнішою. Найчастіше всього це коробка з верхньою шухлядою або нішею, а внизу дверцята, за якими можуть бути полички або шухлядки менших розмірів. Дверцята можуть бути виконані з самих різних матеріалів - від скла (для тумби під TV) до пластику, що легко миється або цільного дерева.

Що вибрати - тумбу або комод?

Для правильного вибору потрібно вирішити де буде стояти тумба або комод. Якщо у вас малогабаритне приміщення і є багато "дуже потрібних, дрібних" речей, то варто зупинити свій вибір на комоді. Ви й дрібнички зручно розкладете, й залишиться достатньо велика "корисна площа" на комоді, наприклад, під невеликий телевізор.

Якщо ж ви все зберігаєте у шафі, але вам нікуди покласти дрібні речі, типу мобільного телефону, книги або кремчик, то варто зупинити свій вибір, наприклад, на тумбі, а велика кількість дисків чудово поміститися у тумбу під телевізор.

Хоча обмежувати себе вибором якогось одного предмету меблів не варто. Тумба та комод відмінно доповнюють функціональне призначення один одного. Тим більше, що в нашому інтернет-магазині ви можете вибрати із безлічі моделей саме "вашу" тумбу чи комод. А якщо є необхідність в обох варіантах - комплекти з двох предметів у нас теж є. Вони впишуться у будь-який інтер'єр. А менеджер допоможе вам підібрати і колір, і модель, і внутрішнє наповнення тумби або комода.