Комплекти передпокоїв


на сторінці3660120
|  сортувати
Рейтинг 4.83
на основе 83 голосов

Комплекти передпокоїв

Пропонуємо меблевий набір, складений для оптимального заповнення простору і максимальної місткості. Вам буде зручно і розміщувати в ньому, і діставати з нього верхній одяг, взуття та інші речі. Тим часом, в магазині lamelio.com.ua комплект меблів в передпокій традиційно представлений з широким вибором. Для Вас знайдеться варіант, як «побільше і подорожче», так і «поменше з невисокою ціною».

Найширший розмірний ряд

Як Ви вже помітили, в каталозі lamelio.com.ua є різні зразки так, що кожен покупець підбере найкращий для себе комплект для передпокоїв. Знайдеться і міні-варіант - плоска (глибина лише 37 см) вішалка з висувними ящиками внизу і полицею для головних уборів зверху. Ширина у неї теж невелика - 60 см, а висота - 200 сантиметрів. Ще є і більш плоска вішалка (17 см глибини), і унікальна по-своєму шафа з шириною: 35.5 см, висотою: 220 і глибиною 35.5 сантиметрів. Однак, основна маса пропозиції являє собою досить великі вироби з розмірами:

  • Ширина становить 60, 76, 82, 83, 85, 90, 98, 100, 105, 110, 113, 120, 140, 150, 160, 170, 185 або 200 см
  • Висота - 180, 185, 190, 194, 200, 205, 210, 215 або 220 см,
  • Глибина - 30, 35, 37, 38, 42, 43, а також змінна - від 30 до 95 см, в залежності від схеми розміщення (кутова або пряма).

При такому широкому діапазоні розмірів виробники гарантують сантиметрову точність, що буває не зайвим. Ви, напевно, добре знаєте, як буває складно розмістити меблевий комплект в передпокої квартири типового планування. Адже іноді не вистачає лише пари-другої сантиметрів. Для зручності розміщення ряд широких моделей виготовлені для розстановки в кутку. Переважна більшість зразків має пряме планування, але й з таким розміщення не викликає особливих труднощів, завдяки компактним габаритам.

Будьте впевнені - і порівняно невеликий, і повнорозмірний варіант зможе вмістити в себе чимало одягу, взуття та аксесуарів. У більшості моделей конструкція оптимальна так, що всі предмети гардеробу будуть надійно розташовані, але легко доступні.

Конструкція

Сьогодні в Інтернет-магазині Lamelio різні за складністю комплекти передпокої придбати Ви можете, як зі складу, так і під замовлення з доставкою. Тим часом, в конструкцію серійного меблевого набору можуть входити різні елементи, в тому числі:

  • Висувні ящики
  • Вішалки-гачки
  • Дзеркала
  • Розпашні двері
  • Сидіння для зручності взування.

Для вільного розпашування дверей багато місця не треба, оскільки ширина дверного полотна зазвичай становить лише 50 сантиметрів.

При невисокій ціні, всі використані у виробництві вироби і матеріали забезпечують нашим меблям заздрісні експлуатаційні показники. Основний матеріал являє собою ламіновану ДСП товщиною 16 міліметрів. Зазвичай використовується плита європейської якості, в тому числі, виготовлена ​​на українських заводах компаній SWISp (Швейцарія) або Kronop (Австрія). Така ж по-європейськи висока якість у всієї фурнітури. Збірка виконана добротно так, що і дверні петлі, і роликовий вузол висувних ящиків надійно служать довгі роки.

Пігменти, використовувані в декоруванні дерево-стружкової плити, стійкі до вигорання, проте, наприклад під впливом прямих сонячних променів. Механічна міцність у всіх моделей однозначно висока. Крім того, деревинний композит, що використовується у виробництві корпусу і полиць - стійкий до вологого прибирання, усихання, і перепадів температури. Все це забезпечує нашим меблям довгострокове користування з високою зручністю.