Комп'ютерні столи


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 294 голосов

Комп'ютерні столи

ш 60 см, в 75 см, г 50 см
Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 1 Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 1
723 грн.
780 грн.
ш 40 см, в 75 см, г 45 см
Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 4 Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 4
763 грн.
825 грн.
ш 110 см, в 75 см, г 60 см
Комп'ютерний стіл Ніка Юнона 110 Комп'ютерний стіл Ніка Юнона 110
801 грн.
828 грн.
ш 732 см, в 780 см, г 500 см
Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 7 Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 7
810 грн.
874 грн.
ш 60 см, в 75 см, г 50 см
Комп'ютерний стіл Ніка НСК 8 Комп'ютерний стіл Ніка НСК 8
1080 грн.
940 грн.
ш 732 см, в 750 см, г 600 см
Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 16 Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 16
902 грн.
974 грн.
ш 60 см, в 125 см, г 50 см
Комп'ютерний стіл Ніка Флеш 10 Комп'ютерний стіл Ніка Флеш 10
994 грн.
1064 грн.
ш 90 см, в 75 см, г 60 см
Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 13 Комп'ютерний стіл Ніка Ноут 13
1009 грн.
1089 грн.

Доступно, стильно та функціонально: комп’ютерні столи от Lamelio

Добротні та стильні комп'ютерні столи в Києві від інтернет-магазину Lamelio забезпечать не лише комфортні умови роботи з оргтехнікою, але і ефектно доповнять інтер'єр будь-якого приміщення. Ми реалізуємо за демократичною вартістю широку лінійку високоякісних меблів Green, «Делікатес», «Ніка» та інших виробників.

Види комп'ютерних столів: наш асортимент

Комп'ютерні столи від виробника в каталозі Lamelio представлені широким переліком різних цінових категорій, видів та варіантів виконання:

  • класичні

Універсальні традиційні рішення — оптимальний варіант як для офісу або адміністративного кабінету, так і для зали, вітальні чи іншої житлової кімнати. Практичні та недорогі комп'ютерні столи в Україні економ-класу комплектуються висувними полицями і ящиками для системних модулів. У нас можна вибрати будь-які види обробки під стиль інтер'єру приміщення.

  • кутові

Здебільшого кутові дешеві комп'ютерні столи в Україні замовляють для малогабаритних кімнат. Унікальна компоновка запропонованих моделей дозволить раціонально та зручно для роботи організувати простір приміщення обмежених розмірів.

  • напівкруглі

Стильне рішення для ділових людей, ігроманів та тих, хто просто віддає перевагу екстравагантності у поєднанні з підвищеною функціональністю. Ми пропонуємо купити комп'ютерні столи в Києві, виконані за індивідуальними ескізами з будь-якими варіантами оздоби та фурнітури на вибір клієнта.

  • модульні

Ті, хто любить зміни і самостійну організацію простору, можуть купити комп'ютерний стіл в Києві модульного типу. Розміщення додаткових елементів конструкції можна періодично міняти з урахуванням поточних потреб та настрою.

  • з додатковими елементами

За бажанням не завадить недорого купити комп'ютерні столи в Україні з шафами, ящиками, полицями та іншими корисними елементами, що гармонійно доповнять основну конструкцію.

  • трансформери

Ідеальний варіант для організації робочого місця в умовах обмеженого простору. Після комфортної та продуктивної праці не стане труднощів легким рухом перетворити повноцінний комп'ютерний стіл для домівки в невелику тумбу та навпаки.

  • для дітей та школярів

Конструкція комп'ютерних столів для школярів та дітей максимально адаптована під анатомію та звички з урахуванням інтенсивного розвитку юного користувача. У компактних меблях знайдеться місце не лише для ПК чи ноутбуку, але і для чисельних підручників, приладдя та навіть іграшок.

Комп'ютерний стіл від Lamelio: переваги надбання

  • Великий вибір. Значний перелік різних варіантів виконання та дизайнерських рішень у поєднанні з можливістю виготовлення меблів за індивідуальними кресленнями дозволить купити комп'ютерний стіл в інтернет-магазині Lamelio будь-якому користувачеві для конкретного приміщення, інтер'єру та специфіки діяльності.
  • Доступно та надійно. Ми пропонуємо купити комп'ютерні столи різних типів, розмірів та варіантів виконання за цінами виробників з гарантією.
  • Доставка. На вигідних умовах Ви можете купити комп'ютерні столи в інтернеті з доставкою у всі куточки України.

 

Де недорого купити комп'ютерний стіл?

Щоб придбати недорогі комп'ютерні столи для домівки, офісу, комерційного чи адміністративного кабінету, телефонуйте менеджерові Lamelio. Ми завжди запропонуємо краще рішення для кожного користувача.