Ексклюзивні комп'ютерні столи


на сторінці5
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Ексклюзивні комп'ютерні столи

Ексклюзивні комп'ютерні столи

Пропонуємо ексклюзивні комп'ютерні столи, які від звичайних відрізняються і кольором, і формою, і особливими додатковими опціями. Все це дозволяє використовувати дані моделі:

  • в домашній кімнаті, в якості прикраси інтер'єру;
  • в приміщенні арт-студії;
  • в особливо стильному інтер'єрі;
  • з максимальним завантаженням робочого простору.


Остання перевага особливо важливо в малометражних приміщеннях і (або) в перенаселених офісах.
Серед ексклюзивних моделей Ви знайдете і повноцінний письмовий стіл для ноутбука, і такий же для деск-топа. Є й компактні моделі з розмірами стільниці 90х70 см, і великоформатні з ГхШ рівними 130х70 см. По висоті відмінності також значні - від стандартних 75 см у звичайних до 95, 107 і 150 см у моделей з надбудовою.

Дизайн ексклюзивних моделей виконаний в широкому розмаїтті кольорів і форми. Ви зможете підібрати зразок під скандинавський лаконізм інтер'єру або під японський мінімалізм або під англійську розкіш вікторіанського стилю. Фахівці з дизайну допоможуть вибрати те, що найбільше відповідає, як інтер'єрної стилістиці, так і власним бажанням.
У прикладному сенсі, у нас є комп'ютерний стіл під ноутбук, деск-топ і все, що до нього «прив'язане»: прилади комунікації, принтери, блок управління «Розумний будинок» і т.п. У виробів спеціальної конструкції всі прилади легко розмістяться в надбудові і полицях-нішах збоку або під стільницею.