Столики для ноутбуків


на сторінці16
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Столики для ноутбуків

Комп'ютерні столики для ноутбука

Якщо потрібні столи для ноутбука, в магазин ходити не обов'язково. Все, що потрібно можете замовити через Інтернет і по телефону. Без географічних обмежень. Доставку організуємо і проведемо на високому рівні. Можете і самі приїхати в офіс або на склад за своєю покупкою. Меблі під нот-бук зазвичай компактна і легка, розміри стільниці ШхГ складають, як правило, від 60х50 до 130х60 см. Висота стільниці від підлоги може регулюватися в межах декількох десятків сантиметрів або бути фіксованою на висоті 75 см «плюс-мінус». Загальна висота у більшості наших столиків буває 75 - 105 см (модель з надбудовою), і лише зрідка доходить до 196 см.
Як відомо, на масу виробу, в т. ч. столика під ноутбук впливають, як його конструкція, так і щільність основного матеріалу. У нас є різноманітні моделі, в тому числі виготовлені з:

  • деревних матеріалів;
  • металів і композитів;
  • полімерних пластичних мас;
  • комбіновані з різних матеріалів.


В нашому асортименті обов'язково знайдеться і стіл для ноутбука на колесах - те, що потрібно для офісів, будинків і будівель будь-якого метражу. У дуже великих приміщеннях (склад, торговий зал, офіс) його зручно возити за собою. У маленьких кімнатах і нішах за такий, катаємий столик зручно сідати, і вставати з-за нього. У середніх залах, кабінетах або студіях така модель має ті ж вигоди.
Роликові ніжки дозволяють катати столик під ноутбук вліво-вправо і вперед-назад без особливих зусиль. Гальма надійно фіксує стіл і забезпечує зручність користування комп'ютером. Всі механізми відрізняються високою надійністю і довговічністю.