Кутові закінчення - середні


на сторінці4
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 17 голосов

Кутові закінчення - середні

Середні кутові закінчення

Середнім ростом офісних меблів вважається 145 - 180 сантиметрів від підлоги.

Це дозволяє розмістити 3 - 4 полки плюс полку-денце. Загалом, виходить компактно і містке, і, що важливо, дизайн у наших кутових закінчень виконаний зі смаком. Завдяки цьому вони вдало впишуться практично в будь-який з основних інтер'єрів приміщень різного роду. Це може бути, як офіс, так і готельний номер, дитяча кімната, передпокій або арт-студія.

Специфіка дизайну

Як відомо, основне призначення кутових закінчень - розширити можливості офісних меблів. Середньо-розмірний варіант розширює місткість шаф і пеналів, займаючи дуже мало площі. Додаткова функція кутових закінчень - згладжувати кути - зробити інтер'єр робочого приміщення приємним оку. М'яка атмосфера в офісі сприяє стабільній роботі співробітників, а значить - підвищенню продуктивності праці.

У нашій офісних меблів на дизайнерські рішення обмежень мало так, що серійні вироби вдало впишуться і в офісний, і в готельний, і в стильний домашній інтер'єр. Простіше за все підібрати модель під лаконічний стиль Скандинавії; не виключається і вдале рішення для мінімалізму Японії або Техно-модерну. А в типовому і оригінальному офісі наша меблі стане своєю на всі 100%. Підібрати оптимальний варіант для офісу або будинку Вам допоможуть наші фахівці.

Корпус по конструкції є дві бічні стінки, розташованих під кутом 90 градусів; полки - чверть кола. Полиці можуть бути встановлені під зріз боковин корпусу або «утопленими» на кілька сантиметрів всередину. Залежно від моделі, нижня полиця може стосуватися статі або відстояти трохи вище нижньої кромки боковин. Розмірний ряд включає зразки з пропорцією ширини і глибини 33х33 і 35х35 сантиметрів.

Якісні показники

Основний матеріал кутових закінчень є ламіновану ДСП, товщиною 16 міліметрів, зроблену за технологією фірми SWISSPAN (Швейцарія) або Kronospan (Австрія). Для зміцнення древо-стружкової плити її кромка може бути додатково покрита полімерним матеріалом (ПВХ) з товщиною шару 2 або 0,5 мм. Кріпильні вироби виготовлені за сучасними європейськими технологіями, в повній відповідності до стандартів якості ЄС.

Корпус і полки з ДСП зазвичай забарвлені в стандартний колір з малюнком фактури натуральної деревини. Це може бути:

  • бук,
  • дуб,
  • вільха,
  • горіх,
  • яблуня.

На вигляд це темні і світлі тони коричневого, червоно-коричневого; молочно-білого, світло-сірого, а також чорний колір дуба Венге. Стандартне рішення без малюнка деревної фактури - кремово-біле забарвлення. У різних моделей виходить 7 - 10 варіантів. Додатково, з доплатою 10 - 15% виготовимо кутове закінчення синім, білим або чорним, без фактурного малюнка.

Незалежно від кольору і конструкції наші кутові закінчення прослужать Вам довгі роки, залишаючись зручними в користуванні і приємними на вигляд.