Кутові комп'ютерні столи з надставкою


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.77
на основе 221 голосов

Кутові комп'ютерні столи з надставкою

ш 100 см, в 125 см, г 100 см
Комп'ютерний стіл Ніка 3 Комп'ютерний стіл Ніка 3
2321 грн.
ш 140 см, в 130 см, г 110 см
Комп'ютерний стіл Ніка 28 Комп'ютерний стіл Ніка 28
3210 грн.

Пропонуємо купити кутовий комп'ютерний стіл з надбудовою і з вигодою для Вас. У нас є різні моделі, які підходять до приміщень, будь-якого метражу і якої завгодно кубатури. У діапазон ширини стільниці зазвичай входять розміри 80 - 140 см, а глибини столу - від 70 до 120 см. Є і крупнометражних столи-бюро з ШхГ від 140х120 до 203х140 см. Висота загальна, разом з надставкою складає від 75 до 198 см. Тобто, висота надставки може бути 25, а може і всі 130 см.

Пропонований в нашому Інтернет-магазині стіл комп'ютерний кутовий з надбудовою може стати оптимальним рішенням для будинку, для офісу та іншого приміщення. У тому числі і для маленьких кімнат, і для приміщень нормального метражу, і для дуже великих залів, наприклад:

  • офісних;
  • торгових;
  • складських;
  • виробничих.


Столи кутові з надставкою можуть бути оформлені в дереві, металі та в пластиці. Колір, форма і стиль є практично будь-який, що дозволять підібрати модель і під лаконічний (датський), і під модерновий (техно), і під розкішний інтер'єр (вікторіанський). Якщо не влаштовують серійні моделі, то у нас можливий продаж за індивідуальним замовленням.
Словом, у нас Ви знайдете столи комп'ютерні кутові модні, новомодні і ті, що поза модою (класичні). Підберете під інтер'єр Вашого кабінету, офісу або студії. За допомогою фахівця Ви зможете свій стіл:

  • перетворити в прикрасу інтер'єру;
  • гармонійно вписати в інтер'єр, особливо не виділяючи;
  • «заховати» в просторі кімнати.


Усі пропоновані столи будуть служити довго і надійно при використанні їх за прямим призначенням. Навіть самі компактні моделі витримують сумарні вага: комп'ютера, всіх паперів і матеріалів, розміщених в надбудові; енергетичного і комунікаційного обладнання (UPS, модем), для якого передбачено місце. Плюс неабиякий запас міцності на інші навантаження.
Звертайтеся до нас, у нас є і широкий вибір моделей, і досвідчені консультанти, і кваліфіковані дизайнери.