Кутові закінчення - низькі


на сторінці7
|  сортувати
Рейтинг 4.86
на основе 23 голосов

Кутові закінчення - низькі

Низькі кутові закінчення

Вони і справді невисокі - від 70 до 110-та сантиметрів росту, і кількість полиць у них (2 або 3) залежить від висоти. Ці маломірні конструкції стануть вдалим доповненням, коли невелика меблі, наприклад, тумба в офіс встановлена ​​давно, і свій потенціал з часом вичерпала. А в цілому, кутові закінчення відповідного розміру МОГТ і вдихнути нове життя в стару, і розширити потенціал нових меблів.

Ширина, глибина і декор

Співвідношення габаритної ширини і глибини наших кутових закінчень становить: 33х33 і 35х35 см. Це дозволяє виробам займати небагато місця, але розміщувати на їх полицях багато корисного і просто красивого:
  • документи;
  • друковані та електронні носії інформації;
  • сувеніри та інші декоративні вироби;
  • живі квіти і рослини в вазах.
І тому подібні речі, доречні в робочій або житловій кімнаті.
Корпус у вигляді розкритої книги зроблений так, що боковини відстоять під прямим кутом. Полиці можуть бути встановлені врівень з боковинами або ж «утопленими» на кілька сантиметрів всередину корпусу. У одних моделей нижня полиця може виконувати функції денця; у інших - встановлена ​​трохи вище нижньої кромки корпусу.
Дизайн кутових закінчень виконаний зі смаком так, що вони вдало впишуться в інтер'єри різних приміщень, наприклад: офіс, готельний номер, кімната-студія, дитяча або передпокій.
Забарвлення всіх деталей кутового закінчення імітує колір і фактуру натурального дерева - всього 7 - 10 основних і 1 - 2 додаткових варіанти. В основній палітрі: чорний колір; коричневі, білі і світло-сірі відтінки - все з фактурою дерева (бука, дуба, вільхи горіха або яблуні). Без фактурного малюнка пропонуємо кремово-білий колір.
Додаткові варіанти, що постачаються разом з доплатою 10 - 15%, теж не мають малюнка фактури і це білий, синій і чорний колір.

Конструкція і матеріали

Кожна модель кутового закінчення сконструйована з урахуванням фізичних показників основного матеріалу і кріпильних елементів. За нашою традицією, при виготовленні меблів строго дотримуються складені конструкторами технічні умови.
Всі офісні меблі зроблені з ламінованої древо-стружкової плити (ДСП) 16-міліметрової товщини від фірм SWISSPAN (Швейцарія) і Kronospan (Австрія). Щоб надати деревної плиті більше міцності, кромка виробів може бути додатково покрита шаром полімерного матеріалу (ПВХ) завтовшки 2 або 0,5 мм. В результаті, наші меблеві вироби служать довгі роки, зберігаючи і зручність користування, і красиву зовнішність.

Наш сервіс

Меблеві вироби ми доставляємо зазвичай в розібраному стані, упакованими в надійні матеріали. Такий «пакет» дуже компактний і зручний в транспортуванні. За Вашим бажанням, можемо організувати і оперативну доставку, і якісне складання меблів за вказаною адресою. Доставку і складання меблів Ви можете виконати своїми силами (за бажанням). Це нескладно, адже наші меблі - зручна в перевезенні і проста в збірці.