М'які меблі

Поняття "м'які меблі" для будь-якої людини асоціюється з затишною канапою або кріслом. Але це не тільки вищевказані предмети меблів.

Наш інтернет-магазин "Lamelio" пропонує вам такі товари з розділу "м'які меблі":

 • ліжка
 • матраци для них
 • крісла для офісу
 • стільці

Як правильно підібрати м'які меблі?

М'які меблі варто вибирати спираючись виключно на власні відчуття. Адже, наприклад, одне й теж ліжко або матрац може бути для одного покупця абсолютно комфортним, а для іншого - вкрай незручним. Те ж можна сказати й про крісла та стільці.

Щоб придбані м'які меблі принесли користь та задоволення варто визначитись із її "жорсткістю". Це дуже важливий момент при виборі будь-яких м'яких меблів. Занадто м'які меблі можуть завдати шкоди вашій спині.

А вибираючи стілець або крісло для офісу потрібно приділити особливу увагу його ергономічності. Неправильно підібрана висота стільця або незручна спинка крісла може створити значний дискомфорт, наприклад, для відвідувачів вашого кафе або офісу. А це відразу ж позначиться на вашому бізнесі.

Чому купувати м'які меблі краще у нас?

 • По-перше, ми пропонуємо великий вибір м'яких меблів як для дому, так і для офісу. Потрібно лише переглянути наш каталог товарів.
  При цьому можна накласти зручні фільтри при пошуку товару. Наприклад впорядкувати за ціною або фірмі-виробнику. Також можна зібрати товари, що вас зацікавили у "список для порівняння". А це набагато зручніше, ніж ходити по звичайному меблевому магазину та запам'ятовувати ціни і параметри м'яких меблів на все, що вас зацікавило.
 • По-друге, у нас є унікальна послуга по створенню меблів за вашими ескізами.
  Навіть самий хитромудрий дизайнерський хід ми легко відтворимо по вашим малюнкам. Це буде унікальний, ексклюзивний і оригінальний предмет меблів та інтер'єру, який буде ідеально вписаний у дизайн вашої кімнати або офісу. Вам вже цікаво, що можна створити?
 • По-третє. Залишити заявку на покупку м'яких меблів ви можете у будь-який час доби.
  Ви абсолютно не прив'язані до режиму роботи, як це завжди буває зі звичайними магазинами м'яких меблів. Наші менеджери обов'язково вам передзвонять і вирішать всі виниклі питання.

І останнє. У нашій службі доставки та збірки працюють тільки професіонали своєї справи. Ми доставляємо та збираємо меблі в обумовлені і максимально можливі короткі терміни. А збирання меблів проходить швидко та якісно.

Ми вже готові прийняти ваше замовлення на м'які меблі. Вибирайте й телефонуйте!