Офісні меблі

Офісні меблі - це насамперед обличчя компанії. І мова йде не тільки про крісла або столи в переговорному залі або кабінеті директора. Дуже важливу роль грають офісні меблі для працівників компанії.

Критерії хороших офісних меблів.

Меблі в офісі повинні відповідати деяким критеріям, на які варто спиратись при виборі:

  • ергономічність
  • зносостійкість
  • висока якість
  • колір

Кожен пункт дуже важливий.

Наприклад, пункт про колір. Якщо меблі в офісі будуть дратівнливого або пригнічувального кольору, то співробітники або відвідувачі будуть почувати себе не комфортно. І від цього продажі, відвідуваність або працездатність будуть погіршуватись, що негайно позначиться на доходах компанії. Також важливо вибирати меблі не маркого кольору.

Ергономічність (зручність) - це один з найважливіших пунктів. Якщо, звичайно, ви піклуєтесь про своїх співробітників чи клієнтів. Як мінімум, стільці повинні бути комфортними для спини, столи не повинні бути занадто малі, а полиці шафи повинні бути легкодоступні. І це тільки дуже мала частина.

А пункти про якість та зносостійкості не можуть бути один без одного. Адже чим якісніші меблі, тим довше вони служитимуть, хоча і вартість якісних меблів вище.

Які потрібні меблі в офіс?

Тут все залежить від необхідності та напрямку роботи офісу. Але мінімальний набір вам все ж потрібен. Це:

  • стілець
  • стіл
  • тумба для столу
  • і хоча б одна шафа для документів.

А далі - це політ фантазії і фінансів керівника. В інтернет-магазині "Lamelio" вибір офісних меблів дуже великий і за доступною ціною - крісла для приймальні, столи з перегородками, меблі для ресепшена, найзручніші крісла або комп'ютерні столи та тумби - все можна замовити у нас, від найпростіших меблів до меблів самого високого класу для кабінету керівника найбільших корпорацій.

В якості наших товарів ми впевнені на всі 100%. Адже працюємо ми тільки з перевіреними і великими компаніями-виробниками.

Ми надаємо послуги доставки і збірки меблів. Це важливо в умовах великого замовлення. У такому випадку працюють майстри по збірці, які в ідеалі знайомі з конструкціями поставляємих меблів, а це помітно прискорює збірку і ваш офіс почне працювати набагато швидше конкурентів.

Як купити меблі в офіс в "Lamelio"?

Спочатку вам варто визначитись із розмірами приміщень, їх функціональним призначенням, де будуть розміщені меблі, а також кількістю робочих місць, яке буде там розміщено. Це важливо при виборі, наприклад, столів.

Коли такі параметри визначені, ви телефонуєте нашим менеджера, які із задоволенням допоможуть підібрати все необхідне для гармонійного розміщення меблів і плідної роботи вашого офісу.

Якщо ж ви вже вирішили, що повинно бути у вашому офісі з меблів, то перегляньте каталог, і виберіть потрібні товари. Зробити це можна в будь-який зручний для вас час доби (чого не буває в звичайних магазинах меблів). Менеджер зв'яжеться з вами і уточнить всі деталі.

Ми зробимо все можливе, щоб співробітникам вашої компанії працювалось якомога комфортніше з нашими офісними меблями.