Пенали - двері


на сторінці4
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 2 голосов

Пенали - двері

Пенали з дверима

Пропонуємо вузький, але високий і дуже місткий офісну шафу з дверима або двома. За дверима встановлено кілька полиць - зазвичай від двох до чотирьох, в цілому ж повний діапазон - від 1 до 5-и. Завдяки цьому кожен пенал знаходить собі застосування в офісах і не тільки в них.

Стильно і практично

Сучасні меблі, будь то шафа, стіл-бюро, тумба офісна або пенал, призначена для забезпечення роботи з документами в «казенних» і корпоративних установах:

  • адміністрація підприємств;
  • органи державного і місцевого управління;
  • фінансово-кредитні установи;
  • соціальні служби
  • інші підприємства та організації.

У другу чергу, за допомогою офісних меблів зручно працювати, зберігати книги, електронні носії інформації або навчальні матеріали будинку. І, що характерно для наших меблів, будь то стіл з надбудовою або пенал з дверима, в домашньому інтер'єрі вона виглядає добре. І так само буде доречною в готельному номері і навіть в стильною арт-студії.

Завдяки різноманітності форм і колірних рішень, в нашому асортименті Ви обов'язково знайдете пенал з дверима, який вдало впишеться в:

  • лаконічний стиль Скандинавії,
  • мінімалізм Японії,
  • найсучасніший Техно-стиль.
  • розкіш вікторіанства.

Кольорове оформлення - це 7 - 14 основних варіантів, і велика їх частина імітує колір і фактуру натурального дерева: бук, дуб, вільха, горіх, яблуня. По виду виходить: кілька відтінків коричневого; темно-темно сірого (майже чорного); червоно-коричневого; світло-сірого і молочно-білого. Кремовий колір основної палітри не має фактурного малюнка.

З доплатою 10 - 15% надаються: білий, чорний і синій колір без фактурного малюнка. Без доплати в одному виробі комбінуються різні колірні рішення, на приклад, «темний корпус + світла двері» або навпаки. Якщо хочете.

Габаритні розміри і якісні показники

Основна частина представлених у нас пеналів з дверима має середній зріст (145 - 180 см) і три - чотири полки. А в цілому є зразки зростанням і 75, і 190, і 215 сантиметрів. Двері можуть бути одна або дві, в залежності від висоти вироби і Вашого бажання. Незалежно від висоти і кількості дверей, співвідношення ширини до глибини у серійних моделей виглядає: 35х33; 40х33; 40х38 і 50х38 сантиметрів.

Основний матеріал для виготовлення пеналів у нас - ламінована ДСП (товщина 16 мм), зроблена за технологією фірми SWISSPAN (Швейцарія). Під стать їй фурнітура та кріплення, спрацьовані по суворим європейським стандартам якості. Кромка меблів зміцнена напів-міліметровим шаром полімеру (ПВХ). В результаті, вся наша меблі виходить приємною на вигляд і на дотик, причому залишається такою дуже довго.

Задня стінка пенала може бути виготовленою з менш товстого матеріалу і неокрашенной (на вигляд світло-сіра або біла). Частина моделей зібрана так, що всі основні деталі корпусу і двері зроблені з ДСП 16-міліметрової товщини, тонованого в основний або додатковий колір.