Пенали - полиці


на сторінці6
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 18 голосов

Пенали - полиці

Пенали з полицями

Серед офісних шаф і стелажів пенал відрізняється самим компактними розмірами і, звичайно, високим зростом. Тому він економить площу, але вміщує в себе багато корисного, в тому числі документів, канцтоварів та інших, необхідних в офісі матеріалів.

Зручність і Якість

Основна перевага пенала - його компактність по Ширині і Глибині. Пенал з полицями - це, по суті, вузенький стелаж (етажерка), і в нашому модельному ряду він має показники ширини зазвичай 35 або 40; рідше - від 70-и сантиметрів. При цьому глибина може бути 35; 38 і 40 см, а висота - від 75-ї до 210 сантиметрів. У замовленні на кожну модель Ви можете вказати і інші розміри, більш зручні для Вашого офісу або будинку.

Вся наша офісні меблі: тумбочки, столи, шафи та, звичайно ж, пенали виготовлені з матеріалів високої якості. Всі вироби впевнено переносять робочі навантаження в процесі користування, оскільки володіють високими фізичними показниками:

  • міцність,
  • зносостійкість,
  • стійкість до короткочасного впливу вологи.

Словом, їм на 100% походить мікроклімат звичайного приміщення (офіс, готельної номер, кімната в будинку), тому вони служать справно і довго.

В якості основного матеріалу у виробництві пеналів ми використовуємо ламіновану ДСП товщиною 16 мм фірми SWISSPAN (Швейцарія). Для зміцнення крайок виробів торцеві частини плити покриті тонким (0,5 мм) шаром якісного полімер (ПВХ). Якість кріпильних виробів і фурнітури також дуже висока.

Вся конструкція ретельно розрахована за показниками опору механічного навантаження - і статичної, і динамічної. В процесі виробництва ми строго дотримуємося всіх технічні вимоги. Будьте впевнені, офісні меблі Lamelio прослужить Вам довгі роки, залишаючись при цьому:

  • зручною в користуванні;
  • красивою на вигляд;
  • приємною на дотик.

У будь-якому місці наші пенали можуть прикрасити або ненав'язливо доповнити інтер'єри основних стилів. Звичайно, офісні меблі найпростіше розмістити в лаконічному інтер'єрі, оформленому «по-шведськи» або «по-датському», але ... Ми впевнені, що у нас Ви зможете підібрати моделі, які стануть своїми в мінімалізмі «по-японськи» і навіть в більш вишуканій обстановці.

Естетичність

Високоякісна ДСП марки SWISSPAN, з якої зроблені наші пенали, пофарбована зі знанням справи. Поверхня вдало імітує колір і фактуру дерева, в тому числі:

  • бук
  • дуб
  • вільха
  • горіх.

На вигляд це білий, світло-, середньо- або темно-коричневий колір, світло-або темно-сірий і чорний колір (Дуб Венге). В основному варіанті забарвлення є ще кремово-білий колір без фактурного малюнка; в додатковому (з доплатою 10 - 15%) меблі буде білого, синього або чорного кольору і теж без деревної фактури.

У частині моделей в той чи інший колір пофарбовані тільки полки і корпус. Задня стінка - біла або світло-сіра, а виготовлена ??з більш тонкого матеріалу. Інші зразки у всіх деталях пофарбовані однаково в основний колір, а всі деталі - з основної 16-міліметрової ДСП.