Офісні шафи - стелаж


на сторінці3
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 3 голосов

Офісні шафи - стелаж

Офісні стелажі

Пропонуємо купити офісний стелаж в напіввідкритому виконанні. Ось така «етажерка з задньою стінкою» надійно зберігає довірені їй папери та інші офісні матеріали, а вміщує в себе багато. При цьому, стелажна конструкція за розмірами досить компактна, а за якістю - надійна і красива.

Габарити і матеріали

Пропонований стелаж в офісі розміститься без особливих зусиль, оскільки досить плоский (глибина 33, 38 або 42 см) з шириною 60 - 80 см. Висота підходить тим більше, оскільки дозволяє розмістити «офісну етажерку» навіть в кімнаті малогабаритної квартири. В цілому ж, є варіанти висотою 145; 180; 190 і 215 сантиметрів. Залежно від розміру, кількість полиць становить від 3 до 5-и плюс нижня частина корпусу, що виконує функцію самої нижньої полиці.

Офісні шафи і стелажі ми виготовляємо з 16-міліметрового ламінованого ДСП швейцарської марки SWISSPAN. У виробництві використані сучасні кріпильні матеріали зі спеціальних - міцних і стійких до корозії сортів сталі. Металева і полімерна фурнітура поставляється від провідних світових компаній, в тому числі DC і Linken. Для забезпечення більшої міцності на периферії, кромка шаф покривається тонким (0,5 мм) шаром ПВХ марки Rehau (Німеччина). Термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів, в залежності від складності замовлення.

Більша частина меблів поставляється в розібраному вигляді, в компактній упаковці, що спрощує процес транспортування. За Вашим бажанням, і з доставкою, і зі складанням меблів Вам допоможуть наші фахівці. Можете зібрати і самостійно - наша меблі деталізована оптимально, а до кожної одиниці товару додається інструкція по збірці.

Дизайн

Наші офісні шафи і стелажі для документів підходять і для офісу, і для будинку з інтер'єром практично будь-якого стилю. Така універсальність можлива завдяки і габаритним розмірам, і зовнішньому оформленню. Палітра основних кольорів включає в себе 7 - 10 серійних варіантів і 1 - 2 особливих.

За прайсової ціною Ви можете замовити стелаж, в якому корпус і полки пофарбовані в колір натуральної деревини з фактурою дерева: бук, дуб, вільха, горіх, яблуня. Це м'які відтінки:

  • білого;
  • світло- і темно-сірого;
  • сіро-білого;
  • світлого червоно-коричневого;
  • темно-, середньо- і світло-коричневого кольору.

З доплатою 10 - 15% (в залежності від моделі) виготовляється меблі білого, синього і чорного кольору - все без фактурного малюнка.

І у серійних, і у спеціальних моделей задня стінка «етажерки» може бути забарвлена, як в нейтральний білий, так і в однаковий з корпусом колір. Вибрати оптимальну для Вашого інтер'єру колірне рішення Вам допоможуть наші фахівці. Можете бути впевненими, у нас завжди знайдеться варіант, як для типового, так і для оригінального інтер'єру практично будь-якого приміщення. У тому числі: офіс, будинок (квартира) або кімната-студія для творчої роботи.