Офісні столи


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.92
на основе 97 голосов

Офісні столи

ш 60-100 см, в 75 см, г 50 см
Офісний стіл Flashnika Бізнес СБ-1 Офісний стіл Flashnika Бізнес СБ-1
від 734 грн.
ш 80 см, в 75 см, г 50 см
Офісний стіл Flashnika С-1 Офісний стіл Flashnika С-1
813 грн.
ш 100 см, в 75 см, г 50 см
Офісний стіл Flashnika С-2 Офісний стіл Flashnika С-2
892 грн.
ш 100 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-12 Офісний стіл Flashnika С-12
977 грн.
ш 140 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-3 Офісний стіл Flashnika С-3
1156 грн.
ш 100 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-17 Офісний стіл Flashnika С-17
1241 грн.
ш 180 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-4 Офісний стіл Flashnika С-4
1447 грн.

Можете бути впевнені - кожен стіл офісний, представлений у нас в Lamelio, прослужить Вам довго. Ми маємо багатий досвід організації виробництва і продажу меблів практично будь-якого призначення - як для дозвілля, так і роботи. Для офісу у нас представлені моделі, які і за формою, і за кольором прекрасно впишуться в діловий інтер'єр.

Модельний ряд

Традиційно, в Lamelio є і звичайні непомітні вироби, і дуже привабливі конструкції в стилі модерн. Перш за все, відзначимо формати, які представлені в нашому асортименті, а у нас є практично все. Хочете стіл прямий - отримаєте його в будь-якому рішенні - з тумбами або без. Є також рішення з косою і кутовою стільницею. У свою чергу, тумба може містити в собі полиці або висувні ящики. При цьому, наші більш-менш складні за конструкцією офісні столи добре вписуються і в домашній інтер'єр, наприклад, дитячої кімнати.

Стандартна Висота у всіх моделей для офісу однакова і становить 75 сантиметрів; Глибина - 60 см, але... Ви можете зробити вибір за такими розмірами, як Ширина стільниці - від 60-и до 160 см або замовити індивідуально. І можете не сумніватися, що купити офісний стіл в Lamelio Ви зможете з широким вибором за кольором:

  • білий,
  • бежевий,
  • бежевий фактурний (з малюнком),
  • червоне дерево,
  • вільха,
  • сірий,
  • чорний фактурний.

Велика частина колірних рішень виконана з виявленою фактурою дерева, в тому числі: вишня, дуб, вільха, яблуня та інші. Такі, що не мають фактурного малюнка, але оригінальні за кольором столи надаються з доплатою. Це можуть бути, наприклад, сині, червоні, яскраво-жовті, глянцеві чорні та інші тони.

Вартість і наші послуги

Більш істотно, ніж колір, на вартість офісних меблів впливають особливості конструкції. Разом з тим, навіть самі конструкційно-наворочені вироби мають високі показники міцності, довговічності та естетичності. При цьому, в Lamelio на кожен стіл офісний ціна ніяк не перевищує середнього по Україні показника.

Ви можете замовити виробникові стіл за своїми розмірами, більш оптимальними для Вашого будинку або офісу. При цьому вартість зростає в залежності від складності замовлення, але, в цілому, як правило, не виходить за межі +15%.

Ціна офісного столу у нас залежить лише від розміру і конструктиву, тобто, і більш, і менш дорогі вироби для офісу зроблені з однаково надійних матеріалів:

  • метал,
  • полімери,
  • деревинний композит.

У виробництві використовується ДСП європейської якості з високими експлуатаційними показниками, в тому числі механічна міцність і вологостійкість. Висувні ящики обладнані роликами, тумби - металевими направляючими під них. Кріпильні вироби, вся металева і пластикова фурнітура відрізняються міцністю і надійністю.

Завдяки використанню сучасних матеріалів практично у всіх моделей помірна вартість, але висока естетичність. Вони однаково добре вписуються, як в офісний, так і домашній інтер'єр різних стилів.

Послуги доставки офісних столів надаємо без географічних обмежень, але з невеликою передоплатою (25% від ціни замовлення). За нашими правилами, кожен виріб відправляється в розібраному вигляді, укладеним в надійну упаковку - при будь-якій дальності і термінах доставки, Ви отримаєте столик в чудовому стані. Збірку меблів можете виконати самостійно або довірити це фахівцям.

Самовивезення меблів від Lamelio також практикується. При цьому, Вам не треба їздити на наш склад - офісний стіл в надійній упаковці зможете отримати в прилеглому до Вас районі з нашої авторозвозки.