Офісні тумби


на сторінці3660120
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 128 голосов

Офісні тумби

Ці компактні зразки корпусних меблів відрізняються значною місткістю, але невеликими розмірами. Для них знайдеться місце в приміщенні практично будь-якої площі, причому кожна, представлена ​​в Lamelio тумба офісна відрізняється виразною зовнішністю. Тобто, наші моделі можуть виконувати і прикладну, і декоративну функцію.

Конструкційні особливості офісних тумб

Використовуючи всюдисущий Інтернет, купити офісну тумбу в магазині Lamelio можна легко, швидко і вдало. У нашому каталозі всі зразки зображені детально у вигляді фото та (або) малюнка. У кожної моделі розміри позначені так, що Ви без зусиль підберете в офіс або додому те, що можна легко розмістити на наявній площі.

Ви напевно знаєте, що для зручності користування та ефективної роботи в офісі використовуються меблі різного розміру і різного ж призначення. Тим часом, тумби в нашому асортименті є різноманітні за конструкцією:офісна тумбочка

 • відкритого типу (Без двері)
 • обладнані дверима
 • з висувними ящиками, без дверей
 • з полицею і дверцятами
 • з полицею і висувним ящиком
 • обладнані дверцятами і висувним ящиком.

Кількість полиць і (або) висувних ящиків (від 1 до 4-х) залежить від висоти тумби, яка може становити і близько 70-и, і більше 140 сантиметрів.

Велика частина моделей стоїть на ніжках, а приблизно кожна п'ята тумбочка обладнана коліщатами. Мобільний варіант пересувається легко; може використовуватися і вдома, і в офісі, але особливо гарний при дефіциті площі. Наприклад, колісну тумбу легко розмістити під робочим столом або під стелажами.

Стандартні розміри офісних тумбочок в Lamelio відрізняються найширшим розмаїттям. У нашому каталозі зможете знайти свій варіант серед серійних виробів так, що замовляти індивідуально і очікувати покупки довше Вам не доведеться. Габаритні розміри ширини і глибини співвідносяться, як: 35х33; 40х33; 40х38; 60х33; 70х35; 80х33 сантиметри. Висота буває 70; 75; 110; 120 або 145 сантиметрів. В цілому, на товар Тумба офісна ціна залежить, в основному, від розмірів, в меншій мірі - від естетичних показників.

Офісні тумби: естетичність та якість

Різні моделі офісної тумби пропонуються в різному ж колірному оформленні так, що в основній палітрі є близько 10-и тонів. Є і двоколірні рішення, наприклад, сірий корпус + чорні двері. Майже всі варіанти забарвлення імітують фактуру натуральної деревини:тумба для офісу

 • берези;
 • бука;
 • дуба;
 • лісового горіха;
 • вільхи;
 • яблуні.

Фактурні поверхні можуть бути пофарбовані в: білий, коричневий, червоно-коричневий, світлий бежево-рожевий; світло-сірий, темно-сірий; світло- і темно-коричневий або чорний колір.

В основному варіанті є ще і кремово-білий відтінок без деревинної фактури. Додатково, з доплатою 10-15% Ви можете замовити сніжно-білий, синій, або чорний колір. При цьому, будьте впевнені, наші офісні тумби недорого обійдуться навіть ті, що замовлені індивідуально.

Не сумнівайтеся і в таких показниках, як надійність і довговічність матеріалів, вузлів і механізмів офісних тумб і тумбочок. Завдяки цьому, практично кожна тумбочка служить довгі роки, зберігаючи естетичну зовнішність. Відзначимо, що у виробництві використана 16-міліметрова ламінована ДСП від фірми SWISp (Швейцарія). Кромка деревинної плити може бути і додатково зміцнена тонким шаром ПВХ високої якості.

Сучасні офісні меблі можна успішно розмістити в домашньому інтер'єрі, будь він по-скандинавськи лаконічним або по-вікторіанськи вишуканим. Інакше кажучи, офісна тумбочка з Lamelio зможе вдало доповнити інтер'єри різних стилів.