Офісні тумби - полиця та шухляди


на сторінці10
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 21 голосов

Офісні тумби - полиця та шухляди

Офісні тумби з полицями та шухлядами

Якщо плануєте купити тумбу в офіс, пропонуємо Вам дуже місткий варіант з висувними ящиками і полицями. При цьому, сама по собі така тумбочка багато місця не займає - її можна розмістити під столом, поруч зі столом або підвісити на стіні. Скрізь вона буде служити справно довгі роки.

Cпецифіка конструкції

Відділення з полками зазвичай розміщено зверху відділення з ящиками, лише у деяких моделей може бути збоку. Полку зазвичай одна, рідше - дві: одна середня і одна полиця-денце. Габаритні розміри по ширині можуть бути: 35; 40; 45; 60; 80; 110 і 120 сантиметрів. Глибина: 33; 38; 40; 45; 50 і 70 см. Висота: 58; 60; 65; 75; 82 або 120 cм.

Незалежно від розміру і складу, вся конструкція розрахована для роботи при високому навантаженні. Офіс (і меблі в ньому) працює, як мінімум 8 годин щодня (!), Нерідко без вихідних, і до робочих меблів не всі працівники ставляться дбайливо.

Можете не сумніватися, в найреальніших офісах кожна наша тумба для офісу буде служити справно і довго. Як-не-як, ми використовуємо матеріали, фурнітуру та інші комплектуючі високої якості, виготовлені за стандартами ЄС.

Основний матеріал для продукції, що виготовляється у нас офісних меблів - ламінована ДСП швейцарської марки SWISSPAN. При товщині 16 мм вона має високі:

  • міцність,
  • вологостійкість,
  • стійкість до абразивних навантажень,
  • надійність,
  • довговічність.

Цими ж якостями володіють і кріпильні матеріали, і допоміжні деталі. Торці меблів додатково зміцнюється ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 - 2 мм.

Дизайн і сервіс

Швейцарська ДСП, яку ми використовуємо для виготовлення офісних меблів, виконана в різноманітному колірному оформленні. Є і більш, і менш яскраві; зовсім темні і дуже світлі відтінки бежевого, сірого і коричневого; плюс чорний і білий колір. В цілому, палітра у різних моделей містить від 3-х до 14-и основних і 1 - 2 додаткових кольору. Велика частина основних кольорів імітує фактуру натурального дерева, в тому числі бука, берези, дуба, вільхи та горіха.

Будете замовляти тумбу зі стандартними або з індивідуальними розмірами - неважливо - в будь-якому випадку ми її зробимо за 5 - 10 робочих днів. Більшість моделей тумбочок ми поставляємо розібраними і надійно упакованими. Це дуже зручно для транспортування, адже упаковка міцна і компактна за розмірами.

Доставку забезпечуємо по всій Україні і запевняємо, щоб стильні меблі, типу тумбочка офісна купити в Київ їхати не треба. До нас на завод приїжджати також не обов'язково (але якщо хочете - ласкаво просимо). Ми організуємо транспортування. Вашої покупки в будь-яку географічну точку країни.

Збірку меблів виконують наші фахівці, але, якщо побажаєте, то і доставити, і зібрати меблі Ви зможете своїми силами. Інструкція по збірці додається до кожної одиниці товару, і вона нескладна для розуміння. Зазвичай для збірки потрібно лише хрестоподібна викрутка, оскільки в необхідних місцях все вироби засвердлити.