Офісні тумби - полиця та двері


на сторінці11
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 39 голосов

Офісні тумби - полиця та двері

Офісні тумби з полицями та дверцятами

Вирішили купити тумбочку в офіс? Пропонуємо модель з полицею і дверима, за якими теж є полка або дві. Частина моделей має дві полиці зовні і 1 - 2 всередині. Відкриті полиці можуть бути зверху, збоку або посередині (між дверима). У будь-якому випадку, в робочому просторі тумби можна розмістити багато корисного.

Конструкція, сервіс і інші особливості

Конструкція кожної тумби оптимальна, оскільки дозволяє домогтися невисоких матеріальних витрат при високій якості результату. В процесі виготовлення всі технічні вимоги дотримуються строго. У виробництві ми використовуємо найкращі в своєму роді основні і допоміжні матеріали. Разом з тим, готовий продукт тумба офісна купити Ви можете недорого, і ціна залежить від розмірів, але не від якісних показників:

  • Стійкість до механічних навантажень;
  • Стійкість до температурно-вологісним показниками звичайних приміщень;
  • Надійність з'єднань і стійкість дверних петель до стирання.

Інакше бути не може, оскільки всі кріпильні деталі, металева і полімерна фурнітура зроблені по суворим стандартам якості Євросоюзу. Основний матеріал - ламінована ДСП товщиною 16 мм виготовлена ??за європейською технологією фірми SWISSPAN (Швейцарія).

Зазвичай ми випускаємо вироби фіксованих розмірів. Ширина становить 35, 40, 45, 60 і так далі до 100 см; Глибина - 33 і 38 см; Висота - 65, 75, 80, 110, 120 і 145 см. Двері, як правило, орні одно- або двостулкові. Можете замовити тумбу з іншими, зручними для Вашого приміщення розмірами. У будь-якому випадку, виготовлення триває лише 5 - 10 робочих днів, в залежності від складності конструкції, кольору і розмірів. В асортименті є тумба офісна підкатна, встановлена ??на колесах.

 

Будь-яку модель виготовимо в термін і забезпечимо доставку готового виробу. Якщо побажаєте, можете використовувати і самовивезення. Велику частину меблів ми поставляємо в розібраному вигляді. Це скоріше додаткову зручність, ніж ускладнення. Габарити розібраної і упакованої тумби дозволяють використовувати для перевезення навіть легкові автомобілі. Збірку меблів виконає наш майстер, але можете легко впоратися і самі. Інструкція по збірці додається до кожної одиниці товару і сама по собі проста і зрозуміла навіть неспеціалісту. Для збірки необхідний звичайний ручний інструмент, звичний кожному любителю помайструвати.

Зовнішній вигляд

Тумби та тумбочки ми робимо в різних колірних рішеннях. Палітра містить від 7-ї до 14-ї кольорів і відтінків, в залежності від моделі. Забарвлення ДСП зазвичай відповідає кольором і фактурою натуральної деревини різних порід. Це зазвичай бук, дуб, вільха, і горіх; рідше - береза ??і вишня. На колір вони виглядають, як білий, чорний, червоно-коричневий, світло-і темно-коричневий, бежевий з рожевим відливом.

У базовій палітрі є і кремово-білий відтінок без малюнка деревної фактури. Вибрані моделі, з доплатою 10 - 15% пропонуємо сніжно-білий, синій і чорний колір - все без малюнка.