Офісні тумби - шухляди


на сторінці5
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 17 голосов

Офісні тумби - шухляди

Офісні тумби з шухлядами

Пропонуємо купити тумбу для офісу, будинку, готельного номера і навіть кімнати-студії. У будь-якому місці вона може прикрасити або доповнити інтер'єр, навіть дуже стильний. Звичайно, офісні меблі сучасного дизайну без особливих старань вдало впишеться лише в лаконічний данський або шведський стиль. Разом з тим, у нас знайдуться моделі, які стануть своїми і в більш вишуканому оточенні. І вже напевно наші тумбочки будуть гармонізувати в офісному просторі, будь воно з типовою, будь з оригінальним плануванням.

Специфіка конструкції

У нас меблі для офісу: тумби, шафи, пенали з висувними ящиками або без них виготовляються з ламінованого ДСП товщиною не менше 16 мм. У виробництві тумбочок використана плита марки SWISSPAN (Швейцарія). Шухляди в них обладнані роликовим ходом, під який на корпусі меблів встановлені направляючі. Кромка меблів і торці можуть бути покриті 0,5 - 2-міліметровим шаром полімеру (ПВХ), для надання більшої міцності.

Фурнітуру (і металеву, і полімерну) нам поставляють компанії з країн Євросоюзу. Для збірки ми використовуємо високоякісні кріпильні матеріали з міцних і стійких до корозії металів. В процесі виготовлення дотримуються усі технічні умови, і в результаті, наша меблі безвідмовно служить довгі роки, залишаючись зручною в користуванні і приємною на вигляд.

У нас обладнана висувними ящиками тумбочка для офісу пропонується з традиційно широким вибором за габаритними розмірами. Серійні моделі виконані з шириною 40 і 45 сантиметрів. Глибина становить: 38; 45; 50; 55; 70 см. Висота - це: 30; 42; 58; 65 і 75 см.

Зверніть увагу: замовляючи ту чи іншу модель, Ви можете вказати габаритні розміри, які найбільш підходять для приміщення. І ми виготовимо для Вас тумбу оптимальної висоти, ширини або глибини.

Запевняємо Вас, що тут обов'язково знайдеться тумбочка в офіс, додому, в готель і навіть в арт-студію. Матеріал і конструкція дозволяють використовувати офісні меблі в будь-якому приміщенні з нормальною температурою і вологістю повітря.

Сучасний декор

Будьте впевнені, кожна, представлена ??тут тумба з ящиками - офісна на 100%, тобто, виглядає вона строго і буде служити вірно, навіть при недбалому користуванні. З іншого боку, в модельному ряду і в оформленні наших тумбочок досить варіантів для будинку, готельного номера і кімнати-студії.

Пропонуємо офісні меблі в різних - і більш і менш суворих колірних рішеннях. Залежно від моделі, в основний палітрі її оформлення є від 7 до 14-ї тонів. Більшість варіантів імітує колір і фактуру натуральної деревини бука, берези, дуба, вільхи або горіха. Це білий колір (Молочний дуб), коричневий (Горіх лісовий), червоно-коричневий (бук і вишня), чорний (дуб Венге) та інші.

Без малюнка деревної фактури пропонується кремово-білий колір, в основний палітрі. Можете замовити і додаткові варіанти забарвлення (сніжно-біла, синя і чорна) з доплатою 10 - 15%.