Офісні столи - прямий і 2 тумби


на сторінці3660120
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 38 голосов

Офісні столи - прямий і 2 тумби

ш 130 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-15 Офісний стіл Flashnika С-15
2194 грн.
ш 150 см, в 75 см, г 60 см
Офісний стіл Flashnika С-9 Офісний стіл Flashnika С-9
2808 грн.

Прямий офісний стіл з двома тумбами


Пропонуємо місткий офісний стіл з двома тумбами, просторою стільницею, висувними ящиками або без них і з широким розмаїттям колірного оформлення.
 

Естетика


У більшій частині моделей на вибір пропонується 7 - 10 варіантів стандартної забарвлення плюс 1 - 2 кольори під замовлення. Серійні моделі забарвлюються в білий, сірий, чорний колір і червоно-коричневі тони. Ексклюзивний колір під замовлення (синій, червоний, жовтий, зелений) виконується за додаткову плату.
І серед серійних моделей, і за індивідуальним замовленням можливо купити стіл з комбінованим колірним оформленням. наприклад:
 
  • Сірий мармуровий + чорний;
  • Чорний + білий;
  • Сірий + білий;
  • Світло-коричневий (горіх, вільха) + білий.
 
Іншим кольором може бути забарвлена ​​дверцята тумби, зовнішня панель шухляди, поверхня стільниці та інші елементи.
 

Надійність і зручність


Кожен офісний стіл з двома тумбами зроблений з надійних матеріалів європейської якості і обладнаний відмінною фурнітурою з металу і (або) міцного пластику. Висувні ящики обладнані роликами, а на тумбах встановлені металеві напрямні під них. Розміри і форми основних деталей столу і його тумб підібрані так, що максимум зручності отримає і більший, високий і невеликий, малорослий працівник. Розмір стільниці складається від 100х60 до 180х70 см; висота у різних моделей однакова - це стандартні 75 см.
Велику частину меблів ми поставляємо в розібраному вигляді, але, щоб зібрати її, спеціальне навчання проходити необов'язково. До кожного виробу додається проста для розуміння Інструкція. За необхідності можемо надати фахівця по збірці і монтажі офісних меблів. Є також фахівці з інтер'єрного дизайну, які допоможуть підібрати колір і форму столу, відповідні стилю офісної або домашньої кімнати.