Офісні столи - скосий


на сторінці1
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Офісні столи - скосий

Скосі офісні столи


Даний варіант, зі стільницею з увігнутою з боку користувача, криволінійної або незграбною виїмкою - винахід останньої чверті ХХ століття. Це, напевно, найбільш ергономічні офісні столи (кутові не береться до уваги), що дозволяють використовувати простір кімнати по-максимуму.
 

Конструкція і дизайн


Стільниця нерівномірна по подовжньому розмірові, тобто, стіл має змінну глибину: з одного боку 60, з іншого - 80 сантиметрів. Глибина виїмки може бути різною - від 10 до 50-и сантиметрів. При цьому габаритна ширина стільниці у різних моделей становить 100 - 140 см. Висота у кожного, представленого у нас скосому столі та ж, що у його прямих і кутових «колег» - 75 сантиметрів.
Простота конструкції прямих і кутових скосис моделей забезпечує користувачеві зручність і можливість комбінувати стіл з іншого офісними меблями, наприклад, стелажами, навісними полицями, надбудовами (наставкой) столу і тумбами.
Кольорове оформлення скосих столів серійного виробництва виконується в 7 - 10 варіантах, в тому числі:
 
  1. відтінки білого кольору;
  2. сірі тони;
  3. жовто-коричневі тони;
  4. мармурово-сірий (з малюнком);
  5. вільха;
  6. коричневі з малюнком деревної фактури;
  7. чорний.
     
Майже всі вони виконані в спокійних, пастельних тонах. Більш яскравий колір (синій, червоний, жовтий) може бути серійним, але зазвичай використовується за індивідуальним замовленням з доплатою.
 

Недорого, але надійно


У виробництві більшої частини скосих моделей використані недорогі дерево-стружкові плити (ДСП), посилені металом і пластиком. Разом з тим, виробником гарантовані міцність матеріалів і надійність складання так, що готовий стіл служить довго і надійно. Поверхня стільниці, боковин, і інших деталей стійка до забруднення і вологи, через що потрібно мінімум догляду. Естетичність зовнішності з роками практично не знижується, а в цілому вона досить висока, щоб використовувати офісні столи можна вдома або в арт-студіях.