Офісні тумби - двері та шухляди


на сторінці21
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 34 голосов

Офісні тумби - двері та шухляди

Офісні тумби з дверцятами та шухлядами

Купити тумбочку для офісу Ви можете в різному виконанні, наприклад, з дверима, полками і висувними ящиками. Тумби можуть бути укомплектовані і колесами, що може виявитися додатковою перевагою в умовах, як офісу, так і вдома. Наша офісні меблі виготовлена ??в сучасному стилі з широким розмаїттям забарвлення так, що вона вдало вписується і в домашній інтер'єр.

Якість декору і конструкції

За кольором і стилю наші тумби і тумбочки стають своїми в інтер'єрі, як типового офісу, так і кабінетів або офісних залів оригінального планування. Ви також зможете вибрати модель в домашню кімнату і навіть в стильну арт-студію.

Наші вироби - будь то тумба офісна приставні, підкатна або під-стільна, будь вона з розсувними або орними дверима - всі вони виконані:

  • в різноманітних колірних рішеннях;
  • з надійних матеріалів і деталей;
  • з дотриманням всіх вимог до якості готового виробу;
  • в сучасному дизайні.

Залежно від моделі, в основний колірній палітрі є від 7 до 14-и тонів; у додатковій - ще 1 - 2 варіанти забарвлення. Більшість з них імітує фактуру натуральної деревини: бук, береза, дуб, вільха і горіх. У колірну гамму входять світло і темно-коричневі відтінки; світло і темно-сірий; червоно-коричневий; білий і чорний колір. Без деревної фактури - світлий кремовий, майже білий колір.

Додаткові тони - це білий, синій і чорний, і вони надаються з доплатою 10 - 15%.

Основний матеріал - ламінована ДСП марки SWISSPAN, товщиною 16 мм ДСП (Швейцарія). Шухляди обладнані роликами і їздять в меблів по спеціальним металевим рейкам (напрямних). Кромка меблів в найбільш ризикових місцях покрита високоміцним полімером (ПВХ) товщиною 0,5 мм.

Кольорові і розмірні варіації

Більшість моделей дозволяють комбінувати в одному виробі корпус, висувні ящики, двері і полки, пофарбовані в різний колір. наприклад:

  • Чорний корпус + сірі двері;
  • Синій корпус + біла або світло-бежева двері і така ж шухляда.

Частина тумбочок виготовлені з деталей одного кольору. Тим часом, за Вашим бажанням, при складанні замовлення на будь-яку модель ми виберемо ДСП, необхідного для Вас кольору. І навіть розмір змінимо, якщо хочете. Тим часом, розмірний ряд серійних виробів - це:

  • Ширина 35; 40; 45; 60; 70; 80; 100 см.
  • Глибина 33; 38; 47; 50 см.
  • Висота 58; 60; 85; 100; 120 см.

Можете замовити і інші розміри, виконаємо всі в точності за 5 - 10 робочих днів. Обмежень по конструкції практично немає, а дизайнерські рішення дозволяють вдало розмістити тумбу в різні інтер'єрні стилі. Це може бути: мінімалізм Японії; лаконізм Скандинавії; романтика Середземномор'я і навіть яскрава екзотика Мексики. Підібрати індивідуальне рішення обов'язково допоможуть наші дизайнери, а вибір забезпечений широкий. І будьте впевнені, всі наші тумбочки в офіс - і красиві на вигляд, і витривалі в роботі, і дуже зручні.