Офісні шафи - полиці та дверцята


на сторінці2
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 2 голосов

Офісні шафи - полиці та дверцята

Офісні шафи з полицями та дверцятами

Відомо, що в працюючому офісі полка зайвою не буває. Пропоновані тут офісні шафи оснащені не тільки полками, і, хоч вони досить компактні (неширокі, невисокі і неглибокі), але вміщають в себе дуже багато корисного.

Специфіка конструкції

Виготовлені нашими майстрами офісні шафи з полками можуть бути обладнані і дверима, і висувними ящиками. При цьому висота готового виробу становить: 145; 180; 190 і 215 см. Ширина буває 60; 70 і 80, а глибина - зазвичай 33, але є також 42 і 60 сантиметрів.

Завдяки застосуванню у виробництві прогресивних матеріалів, вузлів і механізмів, всі наші моделі в користуванні дуже зручні. Зокрема, висувні ящики рухаються легко, оскільки обладнані роликами, під які в меблів встановлені направляючі рейки. Дверні петлі дозволяють легко відкривати і надійно фіксувати двері, як у відкритому, так і в закритому положенні.

При цьому, як просту шафу відкриту з полками офісну, так і найскладніший зразок з ящиками і дверима ми виготовляємо швидко. Термін виготовлення становить не більше 10-и робочих днів, а поставляються вироби зазвичай в розібраному і надійно упакованому вигляді. Упаковка навіть самої великогабаритної моделі досить компактна, щоб її вантаження, транспортування і вивантаження пройшли без особливих витрат.

Якісні показники

Офісні меблі у нас виготовляється з ДСП 16-міліметрової товщини марки SWISSPAN (Швейцарія) або Kronospan (Австрія). Ці матеріали в усьому світі добре відомі високою міцністю, надійністю і естетичністю, які з роками практично не знижуються. Таким же високою якістю володіють і інші комплектуючі: фурнітура; елементи кріплення; інші зносостійкі і нержавіючі металеві деталі і полімерні матеріали.

Велика частина моделей пофарбовані в один з кольорів стандартної, що стала вже класичної забарвлення (всього 7 - 10 тонів) плюс 4 нових кольорових варіанти. Полки, дверцята, висувні ящики з деревних матеріалів пофарбовані зазвичай в колір натуральної деревини з фактурою дерева: бук, дуб, горіх, вільха, яблуня. Це м'які молочно-білі, сірі, коричневі відтінки плюс чорний колір (дуб Шамоні). В основному варіанті є ще кремовий (вершково-білий) колір без малюнка деревної фактури.

Спеціальний варіант забарвлення (в білий, чорний і синій колір без деревної фактури) виконується за окремим замовленням, з доплатою 10 - 15%. В одному виробі можлива колірна комбінація, наприклад, чорна шафа обладнана дверима сірого або бежевого кольору.

Кількість поєднань основних кольорів - кілька десятків; індивідуально складених - практично необмежено. Колірна палітра підібрана так, що при будь-якому варіанті поєднання різнокольорових елементів буде гармонійним. При виборі нашої продукції ми зробимо все, щоб офісна шафа й полиці вдало увійшли в інтер'єр офісу або будинку, як типовий, так і оригінального планування.