Передпокої

Передпокій - це перше, що бачить гість будинку або офісу. І чим приємніше буде у передпокої, тим благотворніше гість буде налаштований.

З чого складається передпокій?

Як правило, сучасні передпокої складаються з:

  • шафи для одягу
  • тумби для взуття
  • вішалки (часто з полицею для головних уборів)
  • дзеркала
  • пуфа для перевзування

Ці меблі можна купити окремо, а можна і цілим готовим комплектом.

Найчастіше придбання готового комплекту виходить вигідніше за ціною, ніж покупка кожного предмета меблів окремо. Але тут важливо пам'ятати, що ціна не завжди виправдовує покупку. Іноді вигідніше трохи переплатити, але купити тумбу або вішалку окремо від шафи, бо розмістити ергономічно в передпокої комплект не завжди можливо.

Як купити ідеальні передпокої в "Lamelio"?

Для початку потрібно хоча б приблизно визначити місце розташування комплекту або окремих його частин. Якщо є ніші або виступи, то це варто врахувати при плануванні розташування та подальшій покупці передпокою. Далі потрібно провести виміри. І від цього відштовхуватись при виборі.

Якщо у вас виникли проблеми з вимірами, то ми можемо надати вам послугу "виклик замірника". Ця послуга є далеко не в кожному магазині. Професіонали своєї справи, вони грамотно проведуть заміри і куплений або замовлений ​​за індивідуальним проектом передпокій ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

Наші менеджери уважно вислухають всі побажання і професійно підкажуть, що підійде саме вашим вимогам із вже наявного товару чи при замовленні за вашими ескізами.

Оперативно працююча служба доставки обережно і в обумовлені терміни доставить довгоочікуваний передпокій, а збере його максимально швидко і якісно.

І ваші гості або відвідувачі будуть ще частіше приходити до вас!