Полиці та стелажі

Полиці та стелажі - це споріднені елементи меблів. Різниця начебто є очевидною, але не на стільки. Розглянемо це питання докладніше.

Що було раніше - стелаж або полиця і в чому різниця?

Власне стелаж - це набір різноманітних полиць. Але якщо подивитись в глиб історії, то все ж полиця у вигляді невеликої ниші з'явилась ще у самої стародавньої людини.

У сучасному меблевому світі полиці мають найрізноманітнішу, а часом і вигадливу форму. Але об'єднує їх одне - полиці кріпляться на стіну. Поруч одна з одною, одна над однією чи незвично з'єднані між собою. У них може бути задня стінка або така може бути відсутня. Але полиця завжди кріпиться до стіни і не стоїть на підлозі. Інакше це вже стелаж.

Стелажі бувають самих різних форм і розмірів - від маленького однополичного біля ліжка до величезної на всю стіну стелажної шафи, де зберігаються книги або колекційні предмети. У стелажах також можуть бути присутні дверцята, чого не буває в полках, а також шухлядки.

Часто в стелажах відсутні задні стінки, наприклад коли стелаж виконує функцію перегородки і зонування приміщення. Без задньої стінки простір не захаращується стелаж виходить "повітряним".

Полка або стелаж під ваш інтер'єр.

При найбагатшому виборі стелажів і полиць, представлених в меблевих магазинах, часом буває важко відшукати саме "ваш" варіант. Навіть у стандартних ситуаціях вибрати стелаж або полицю, что абсолютно підходить за всіма пунктами, буває важко. Щось завжди "не для вас" - колір, конфігурація, якість або ціна.

Щоб покупка відповідала вашим вимогам, краще замовляти товар за індивідуальними розмірами і "запитами". Ви ж не на один рік купуєте полиці або стелаж.

У питаннях індивідуального виготовлення меблів наш Інтернет-магазин "Lamelio" один з кращих (нехай це і звучить не скромно). Ми виготовляємо меблі по самим екзотичним ескізами і запитам. Потрібен стелаж в бібліотеку з нішами - будь ласка, полиці у вузькому коридорі - не питання, стелаж-перегородка в малогабаритній квартирі - завжди будь ласка. Головне правильно вказати розміри, а ще краще викликати нашого замірника. А потім менеджери нашого магазину із задоволенням вирішать з вами будь-які питання по наповненню, зовнішному вигляду, доставці і збірці придбаних у нас стелажів і полиць.

Якщо ж ви зупинили свій вибір на вже готових варіантах, то ми доставимо товар в найкоротші терміни. А наші антикризові ціни вас напевно здивували.

Що треба пам'ятати при виборі стелажа і полиці.

Щоб правильно вибрати чи замовити стелаж або полицю потрібно визначити кілька параметров. Тоді ви зможете підібрати або замовити товар набагато швидше і якісніше.

  1. Місце розташування

Важливо точно вирішити в якому приміщенні буде розташований стелаж або полиця. Якщо це ванна кімната - варто вибрати матеріали, непідвладні впливу води (пластик, скло тощо). Якщо це кухня - ті, що легко миються і так далі.

  1. Призначення

Треба вирішити, що буде розташовуватись на полицях або нішах стелажа. Якщо це стелаж в гаражі - варто вибрати укріпленні полиці, які витримають велику вагу. Якщо ж це, наприклад, нагороди - можливо варто подумати про підсвічування.

  1. Колір

Тут все залежить від вашої фантазії. Наприклад, якщо полиця або стелаж одного кольору зі стіною, то речі будуть ніби-то парити у повітрі. А якщо зробити полички контрастного кольору - це підкреслить саму полицю або предмети на ній.

І пам'ятайте, наш інтернет-магазин може виготовити стелажі і полиці навіть найсміливіших форм і розмірів.