Прямі комп'ютерні столи з надставкою


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 136 голосов

Прямі комп'ютерні столи з надставкою

Надбудова або надставка на стільниці дозволяє розширити робочу площу, практично не використовуючи додаткового простору. Розмір такого архітектурного доповнення становить від «близько півметра» до «більш метра» по висоті. А також від «50 см» до «на всю стільницю» по ширині. В цілому, стіл комп'ютерний прямий з надбудовою, в залежності від конструкції, підходить для:

  • домашнього кабінету;
  • офісного приміщення;
  • кімнати-студії.


Словом для приміщень будь-якого типу, площі і висоти. У нас є, і особливо компактні моделі (шириною 60; висотою 127; глибиною 50 см), і широкі (140 см), і високі (140 - 180 см). Незалежно від габаритів, робота, як за деск-топом, так і за нот-буком буде зручною.
Конструкція столу, його матеріал і кольорове оформлення відрізняються широким розмаїттям. Необхідну для роботи з офісною технікою мебіллю у нас можна підібрати в інтер'єр будь-якого стилю. Сама надбудова і комп'ютерний стіл можуть бути виготовлені з таких матеріалів:

  • деревина;
  • метал;
  • пластик.


Матеріали комбінуються в будь-якому поєднанні, але в кожної разі дизайн всього вироби буде приємним на вигляд. За смаком і за стилем підібрати нескладно. Термін служби столів з надбудовою буде практично рівним, а догляд нескладним, незалежно від матеріалу.

Конструкція, розмір надставки, матеріали на комп'ютерні столи прямі і ціни залежні між собою. У нас є широкий вибір моделей з надбудовою - і за ціною, і за зовнішністю. Незалежно від вартості, наш стіл прослужить довго (треба лише використовувати його за призначенням). Особливості збирання меблів і користування нею додаються до кожної одиниці товару.