Радіусні шафи-купе


на сторінці0
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Радіусні шафи-купе

Запрошуємо в Інтернет-магазин Lamelio купити радіусну шафу купе - за помірними цінами, з швидкою доставкою та професійним монтажем. Ці меблі з криволінійним фасадом представлені ​​у нас в широкому розмаїтті розмірів і матеріалів. Готова шафа відрізняється особливим дизайном так, що в інтер'єр вона може привнести свою пікантну нотку або... Стати непомітним доповненням до загального стилю.

Час і місце

Радіусні шафи купе на замовлення виготовляються протягом двох тижнів з дати оформлення заявки в Інтернет-магазині Lamelio. Виробники приймають замовлення на меблі, як правило, по передоплаті. Сума такої становить зазвичай 25% від ціни готового виробу.

Тим часом у шаф, зроблених на замовлення, практично всі габаритні розміри виконуються за індивідуальним проектом. При будь-якій конструкції рекомендована висота становить зазвичай 200, 220, 240 і 250 сантиметрів. Ширина може бути також будь-якою, але рекомендується діапазон від 150 до 300 см; глибина - 60 см «плюс-мінус». Словом, у нас є і більш, і менш великі шафи так, що Ви обов'язково знайдете зразок, який гармонійно впишеться в площу Вашого приміщення.

Пропоновані в магазині lamelio.com.ua шафи купе радуісні доречні в інтер'єрі, як вдома, так і в офісі. Ви можете розмістити обрану модель, наприклад, в передпокої, спальні або робочому кабінеті. У вітальні шафа з криволінійним фасадом зможе стати «цвяхом» обстановки і основним джерелом дружніх компліментів на адресу інтер'єру.

Тим часом, за Вашою заявкою, шафи-купе радіусної форми можуть бути виготовлені під різне наповнення. Тобто: для одягу; посуду; паперів; канцтоварів; офісної та побутової техніки або інших виробів.

Вартість і якісні показники

На представлені в магазині lamelio.com.ua радіусні шафи купе ціна залежить, в основному, від розмірів. Якісні показники залишаються незмінно високими, оскільки виробник використовує найкраще, що є в Україні:

  • ДСП / MDF, зроблені за сучасними європейськими технологіями - композитні деревинні плити товщиною 12 і 16 мм з ламінатом або покриттям з ПВХ
  • Фурнітура - від провідних українських та зарубіжних виробників
  • Кріпильні вироби, зроблені за стандартами якості ЄС
  • Дзеркала, в тому числі з рельєфним (піскоструй) малюнком - від провідних українських та зарубіжних виробників
  • Освітлення вбудоване
  • Скло спеціальних сортів
  • Декоративні вставки, наприклад, фото-друк сучасної європейської якості.

Як Ви розумієте, за ускладнення конструкції передбачена доплата. Це, наприклад, такі опції, як: установка козирка, дзеркала або освітлення шафи. При будь-якій складності, виробник гарантує готовій шафі-купе високу механічну міцність і надійність вузлів. За її естетичний зовнішній вигляд теж можете не турбуватися - колір і форму Ви підбираєте на свій смак.

Пропонована палітра містить в собі, як однотонні кольори, так і з малюнком деревинної фактури (береза, дуб, вільха, ясен та інші). Колір білий; бежевий; світло, середньо-, і темно-коричневий; світло сірий; синій (в т. ч. однотонний); червоно-коричневий; сірий або чорний. Ваш вибір за кольором на вартість меблів зазвичай не впливає. Поверхня двері або стінок може бути покрита малюнком (фотодрук) з портретом, пейзажем або іншим зображенням.

Сьогодні в Інтернет-магазин Lamelio надходять радіусні шафи купе від виробника безпосередньо - посередники в постачанні відсутні. Це ще один фактор, що дозволяє нам тримати ціни на рівні, прийнятному для вітчизняного покупця.