Шафи

Шафа - один із найнеобхідніших предметів меблів. Від його зручності і призначення залежить наскільки зручним і функціональним буде простір у приміщенні.

Якою має бути хороша шафа

 • У першу чергу будь-яка шафа повинна бути вмісткою. У неї повинно вміститися все необхідне - від нижньої білизни до сейфа середнього розміру.
 • У другу чергу шафа повинна бути ергономічною. Тобто відкриття дверей або виймання речей з шафи повинно бути зручним. А якщо відкривши двері шафи, ви вдаряєтесь об ручку іншої дверцяти - ергономіка такої шафи не найкраща.
 • Також варто звернути особливу увагу на висоту. Звичайно, завжди хочеться мати шафу вищу та більшу (щоб все помістилося). Але це не завжди правильно.
  Наприклад, для дитини або людини невеликого зросту у вашій родині така шафа може стати проблемою. Адже дістати речі з верхньої полиці буде вкрай важко. До того ж, це може призвести до травми.
 • Не меньш важливу роль варто відвести питанню "нутрощей" шафи. Різноманітність внутрішнього наповнення настільки велике, що розібратись без фахівця буде важко. Тому ми пропонуємо вам зателефонувати нашим менеджерам і порадитись при покупці шафи.
  Вони допоможуть вирішити найсміливіші задуми по внутрішньому оформленню - додаткові полиці для краваток або ременів, вбудована прасувальна дошка, драбинка або міні-бар. Все це в наших силах. Адже ми можемо виконати шафу за вашими індивідуальними розмірами або ескізу.
 • Крім того не варто забувати про зовнішній вигляд нової шафи. Її поверхня повинна бути не тільки красивою і підходити під ваш інтер'єр, але й бути зручною в експлуатації.
  Наприклад, в офіс варто вибрати колір шафи меньш "маркий", так як його дверцята можуть відкриватись в день величезну кількість разів. А в дитячу варто вибрати поверхню, що легко миється - так відтирати кольорові фломастери буде набагато легше.

Де купити відмінну шафу?

Як завжди вибір багатий: спеціальні меблеві магазини міста, ринки або інтернет. Тут варто врахувати кілька моментів.

Наприклад, на ринку вам можуть не надати доставку шафи. А якщо й зроблять її, то при транспортуванні шафу можуть пошкодити - відбити куточок зовнішнього оздоблення або внутрішнє наповнення виявиться зовсім іншим. Ви захочете зробити заміну пошкодженого елементу або навіть цілої шафи. АЛЕ! Ринок є ринок і чеків там, як правило, не видають. Тому скаржитись можна тільки сусідові.

У такому випадку краще вибирати магазин або інтернет-магазин. Звичайно, від пошкоджень при доставці ніхто не застрахований. Але ви зможете скористатись своїм законним правом на обмін або повернення товару протягом певного часу.

У нашому інтернет-магазині "Lamelio" працюють тільки кваліфіковані фахівці по збірці і доставці. Тому таких "казусів" у нас буває вкрай мало.

Також у нас є чудова послуга "Виклик замірщика", яка дуже актуальна при покупці шафи. Якщо потрібно "вписати" шафу в нестандартну нішу або кут - ми готові заміряти і виконати шафу індивідуально для вас. Про таку послугуі звичайні магазини і ринки навіть не замислюються.

Наша команда робить все, щоб покупка шафи в нашому інтернет-магазині була найбільш комфортною для вас - від багатого вибору асортименту, що є в наявності або під замовлення, до професійної доставки і збірки шафи в найкоротший термін.

Ми завжди під рукою!