на сторінці3660120Усі
|  сортувати

Шафи купе

ш 120 см, в 240 см, г 45 см
Шафа-купе Ніка Solo 13-1 Шафа-купе Ніка Solo 13-1
3999 грн.
ш 120 см, в 240 см, г 45 см
Шафа-купе Ніка Solo 14-1 Шафа-купе Ніка Solo 14-1
4008 грн.
ш 110 см, в 240 см, г 45 см
Шафа-купе Ніка Економ 17 Шафа-купе Ніка Економ 17
4102 грн.
ш 120 см, в 240 см, г 45 см
Шафа-купе Ніка Економ 18 Шафа-купе Ніка Економ 18
4090 грн.
4256 грн.
ш 120 см, в 240 см, г 60 см
Шафа-купе Ніка Solo 13 Шафа-купе Ніка Solo 13
4350 грн.
ш 120 см, в 240 см, г 60 см
Шафа-купе Ніка Solo 14 Шафа-купе Ніка Solo 14
4371 грн.
ш 130 см, в 240 см, г 45 см
Шафа-купе Ніка Економ 19 Шафа-купе Ніка Економ 19
4418 грн.
ш 100 см, в 240 см, г 60 см
Шафа-купе Ніка Эконом 1 Шафа-купе Ніка Эконом 1
4432 грн.

Стильно, надійно і комфортно: шафи купе від Lamelio

Практичні та стильні шафи купе від інтернет-магазину Lamelio — кращий варіант ергономічної організації простору приміщення при мінімальних витратах. Компактні і зручні у використанні корпусні меблі з розсувними дверима дозволять не лише раціонально розмістити речі, але і ефектно доповнять інтер'єр передпокою, вітальні або спальні. Ми пропонуємо широку лінійку шаф купе в Києві від виробника з доставкою по всіх куточках України.

Шафи купе: особливості

Залежно від варіанту розсувної системи можливо недорого купити шафи купе в Києві двох видів:

 • підвісні — дверні плити ковзають на роликах, змонтованих на верхніх рейках, та усередині нижніх направляючих;
 • опорні — зсув дверних полотен реалізований за допомогою роликів, що ковзають по нижніх опорних рейках, та усередині верхніх направляючих.

Незалежно від варіанту виконання, обидві системи працюють надійно і безшумно. Типовий каркас шафи купе із каталогу глибиною 450 або 600 мм виконаний з ДСП товщиною 16 мм. Окрім готових рішень економ-класу, можливо замовити виготовлення сучасних корпусних меблів нестандартних габаритів по індивідуальним ескізам, у тому числі і з використанням плит завтовшки 18 мм і будь-якої фурнітури на вибір.

Шафи купе від Lamelio: вигідне замовлення

 • Широкий вибір. Ми пропонуємо дешево купити шаф купе самих різних видів:
  • кутові і прямі,
  • одно і багатодверні,
  • з мікроліфтами,
  • з полицями,
  • з ящиками
  • з поперечною трубою для вішалок,
  • з підвісною або опорною системою і так далі.

Значний перелік готових дизайнерських пропозицій кращих виробників у поєднанні з можливістю виготовлення індивідуально за вашими розмірами дозволить знайти кращий варіант сучасної шафи купе в Києві для будь-якого приміщення з врахуванням стилю інтер'єру та допустимих габаритів.

 • Якість і надійність. Ми пропонуємо дешево купити шафи купе Green. «Ніка», «Делікатес» і інших популярних брендів, виконані відповідно до норм європейських стандартів. Для їх комплектації використовується фурнітура кращих вітчизняних і світових виробників. Високоякісні меблі характеризуються підвищеною міцністю і довговічністю при дивній простоті і комфортній експлуатації.
 • Екологічно. Запропоновані в Києві шафи купе виготовлені з екологічно безпечних матеріалів без використання токсичних або шкідливих для здоров'я людей і середовища лаків, фарбників, полімерів та інших штучних речовин.
 • Доступно. Прямі угоди з виробниками, постачальниками сировини, фурнітури та інших матеріалів і комплектуючих виробів дозволяють формувати демократичні ціни на весь каталог шаф купе незалежно від складності виконання або дизайнерського рішення.

Як дешево придбати шафу купе

Щоб придбати по вигідним цінам шафу купе в Києві зі складу з доставкою по Україні або замовити виготовлення ексклюзивних меблів по індивідуальних кресленнях, телефонуйте менеджерам Lamelio. На вигідних умовах ми запропонуємо краще рішення для будь-якого приміщення у рамках вашого бюджету з урахуванням виділеного простору та особистих побажань.