Шафи-купе висотою 2400 мм


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.92
на основе 200 голосов

Шафи-купе висотою 2400 мм

Ця шафа-купе з типовими показниками ширини і глибини вигідно відрізняється висотою, тому дуже містка. Компактна площа основи меблів дозволяє розміщувати її в невеликій кімнаті, в тому числі передпокої або в коморі, вдома і в офісі. Всього на вибір пропонується понад двадцять серійних моделей, на підставі яких можна виготовити шафи і під замовлення.

Розмірний ряд і опціон

У серійному виробництві виробів висота залишається незмінною (240 сантиметрів) при будь-якої конструкції. Стандартна ширини буває: 100, 110, 120 і 130 см; глибина - 60 см. Частина виробників можуть виготовити меблі за індивідуальним замовленням з розмірами, зазначеними клієнтом.

За бажанням замовника розміри шафи-купе можуть змінюватися в бік зменшення або збільшення, і в останньому випадку передбачена доплата. Також доплати вимагають і конструкційні опції, наприклад, установка козирка або освітлення шафи. Замовлення на меблі з індивідуальними розмірами виконується за передоплатою, в розмірі 25% від ціни готового виробу.

Специфіка конструкції

У нашому асортименті, при будь-якому розмірі шафи, гарантовані високі якісні показники. В тому числі:

  • вологостійкість;
  • місткість;
  • механічна міцність матеріалів і устаткування;
  • надійність вузлів, механізмів і з'єднань;
  • естетичний зовнішній вигляд.

У нас є варіанти для розміщення, як домашніх, так і офісних речей.

У виробництві корпусних меблів у нас використовується ламінована деревна плита (МДФ / MDF або HDF) завтовшки 12 і 16 міліметрів. Обидва типи плит виготовлені під європейськими марками по суворим стандартам якості ЄС. Тим же високою якістю відрізняється і фурнітура, використовувана у виробництві шаф-купе.

 

Зовнішній дизайн

Добре відомо, що зовнішня і внутрішня забарвлення шафи грає важливу роль в оздобленні кімнати, будь то передпокій, спальня або офісне приміщення. Як-не-як, шафа-купе висотою «під стелю» і шириною «від метра» на зорове сприйняття інтер'єру впливає дуже сильно.

У нашому асортименті, всі - і серійні моделі, і шафи під замовлення пропонуються з широким вибором кольору і фактури поверхні. Зазвичай це 8 - 10 кольорів з виявленою дерев'яною фактурою і 2 однотонних кольорів, рідше буває 14 - 15 варіантів.

Різноманітні дизайнерські рішення дозволяє нашим шаф-купе вписатися і в домашній, і в робочий інтер'єр.