Шафи-купе з нішею під телевізор


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.94
на основе 100 голосов

Шафи-купе з нішею під телевізор

Шафи-купе з нішею під телевізор - універсальний предмет меблів в будь-який вітальні або спальній кімнаті. Він оптимально вписується в простір і чітко відповідає основним потребам користувача. Це меблі на замовлення, яка гармонійно доповнює колір і стиль інтер'єру в будь-якої конфігурації.

Призначення шаф-купе з нішею під телевізор

Шафа купе з нішею для телевізора за цінами від виробника служить:

 • місткою меблями для зберігання одягу, домашнього вжитку, господарських речей, іграшок та інших об'єктів;

 • засобом зонування приміщення, виступаючи в як перегородки зони відпочинку від зони роботи;

 • об'єктом натхнення, який може бути встановлений в будь-якій кімнаті;

 • способом корекції простий ранства, приховування деталей і згладжування кутів кімнати;

 • ефектним оформленням кімнати і центром інтер'єрної композиції.

  Крім того, такий об'єкт меблів дозволяє утеплити холодні кути кімнати, затримуючи собою надходження прохолодного повітря з кутів кімнати.

  Конструкція і матеріал

  Шафа купе є універсальною меблями, що складається з каркаса, поличок і двері. Готовий каркас включає в себе боковини із задньою стінкою, цоколем, верхньої та нижньої кришкою. Вся композиція буває прямий, кутовий, Г-образної або П-образної. Також можливо зробити унікальну структуру за своїми ескізами або за допомогою професіоналів.
  Як матеріал для всіх складових шафи використовуються:

  • ЛДСП.
  • Дзеркала.
  • Акрил.
  • Скло.
  • Скло, які облицьовані плівкою.
  • Скло з нанесеною поверх них фотодруком.
  • Ротангові панелі.
  • Бамбукові щити.

   Крім того, є варіант комбінованого дизайну за запитом від фірмового дизайнера або власним макетів.

   Двері купе з ЛДСП і скла

   ЛДСП є міцною деревостружкової плитою з т лщіной в десять міліметрів і облицьованої за допомогою меламіну плівки. Це самий бюджетний варіант виконання дверей шафи купе, який має високу якість і естетичністю.
   Двері купе зі скла візуально можуть полегшити його конструкцію, а завдяки декоративним вставкам - надати йому елітарне звучання. У нас можна придбати скляні двері матовані, пофарбовані, оформлені піскоструминним візерунком, вітражем або фотодруком. Всі вони вважаються абсолютно безпечними завдяки використанню бронеплівкою.

   Де купити?

   Купити недорого вбудований, кутовий шафа купе з телевізором, а також шафа-купе з фотодруком можна на нашому сайті по конкурентно низькими цінами з доставкою додому. У розділі ви можете підібрати меблі за параметрами пошуку, зокрема, по ширині, висоті, глибині, ціною та ін. Також ви можете замовити шафу за власними розмірами і ескізами.
   Вибравши нас, ви отримуєте якісну, довговічну, міцну, надійну, недорогу і гарні меблі, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Продаж і виготовлення шаф купе на замовлення - основна спеціалізація компанії. Тому досвід, використання автоматизованого обладнання та матеріалу від надійного постачальника, а також штат професійних меблярів - гарант якості і довговічності вашої покупки.
   Щоб замовити і купити шафу за низькою ціною, достатньо оформити покупку через корзину особистого кабінету або залишити заявку за безкоштовним номеру в шапці сайту для створення меблів за індивідуальними ескізами або макету від нашого штатного дизайнера.
   у разі виникнення питань, щодо вибору моделі під конкретне приміщення, властивості і зв чення обраного матеріалу, замовлення і покупки майбутнього прикраси інтер'єру, ви також можете їх задавати по телефону або за допомогою поштової служби. Ми із задоволенням допоможемо з оформленням покупки і відповімо на всі питання.