Скляні комп'ютерні столи


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 5
на основе 250 голосов

Скляні комп'ютерні столи

ш 80-120 см, в 75 см, г 60 см
Комп'ютерний стіл Тиса СП-1
від 1190 грн.
ш 80-120 см, в 75 см, г 60 см
Комп'ютерний стіл Тиса СК 1 Комп'ютерний стіл Тиса СК 1
від 1506 грн.

Комп'ютерний стіл: скло

Комп'ютерний стіл і скло - поняття цілком сумісні, оскільки в даному випадку горезвісна крихкість відсутня. У виробництві меблів використовують особливий сорт скла з підвищеною міцністю і твердістю. Розбити виріб з нього або подряпати поверхню проблематично - треба постаратися. Випадкове пошкодження від падіння дрібних канцелярських предметів і столових приладів і посуду практично виключається. Грубо опущений на поверхню нот-бук також не зашкодить стільницю.

У нас представлені скляні комп'ютерні столи для дому, офісу, кімнати-студії, словом, для приміщення будь-якого типу. Є і більш, і менш великі зразки - габаритні розміри стільниці (ШхГ) лежать в діапазоні від 85х63 до 120х60 см. Майже всі моделі обладнані добре розвиненою в ширину і в глибина надбудовою так, що повна висота столика буде 90 - 120 см. По місткості і функціональності він мало в чому поступається «колезі» з традиційних матеріалів (дерево і пластик). В цілому, для виготовлення столу під комп'ютер зі скляною стільницею використовуються різні матеріали:
  • деревина,
  • метали,
  • полімери,
  • скло.

Всі матеріали комбінуються оптимально, забезпечуючи конструкції міцність, а всьому виробу - надійність і довгий термін служби.
Вам цікаво купити скляний комп'ютерний стіл в інтернет магазині?
Або сумніваєтеся в його надійності і довговічності? .. Може, викликають сумніви питання інтер'єрної стилістики? .. Вирішувати Вам, а ми відзначимо, що скляний стіл найбільш вдало поєднується з модерними стилем Техно і лаконічним, але дуже світлим інтер'єром Скандинавії. Фахівці з дизайну допоможуть підібрати модель і під будь-який інший інтер'єр - хоч строкатий мексиканський, хоч романтичний середземноморський, хоч під класичну розкіш бароко.
При всьому, при тому у нас комп'ютерний скляний стіл коштує недорого. Замовлення приймаємо через Інтернет і по телефону. Цілісність вироби, навіть самого крихкого гарантуємо при доставці по всій території країни.