Спортивна

При згадці спортивних меблів у більшості людей зазвичай спливають у пам'яті картинки зі шкільного життя - шведська стінка, канат, козел та лавки уздовж стіни.

Частково це звичайно так. Але на сьогодні "техніка" та "прогрес" зробили свою справу і проста шведська стінка перестала бути "простою" і стала цілком собі багатофункціональним спортивним комплексом. Дізнаємося більше?

Які існують спортивні меблі?

Найчастіше спортивні меблі представляють:

  • шведська стінка
  • спортивний куточок
  • спортивний комплекс

Зі шведською стінкою знайомий кожен, хто старше 3-х років. Це настінна великі та міцні сходи. Вони бувають дерев'яні або металеві. Дерев'яні більше підходить для дітей та підлітків, а дорослим краще купувати залізні - вони витримують більшу вагу. Якщо ж ви купуєте шведську стінку для дому та всієї родини, то залізна шведська стінка - це кращий варіант.

Будь-яка шведська стінка може бути як окремим спортивним снарядом (вдома, в школі чи дитячому садочку), так і складати комплект із декількох спортивних доповнень до неї - каната, дошки, кілець, мотузяних сходів та іншого. У такому випадку це називають спортивним куточком.

І спортивний куточок, і шведська стінка обов'язково кріпляться до стіни. При цьому сама стіна повинна бути цегляна або бетонна - інакше може статися нещасний випадок.

Спортивний комплекс - це той самий куточок, але із однією істотною відмінністю: він може розташовуватись в абсолютно будь-якому місці. Спортивний комплекс може стояти вдома, на вулиці, на паркеті, асфальті або траві. Це самий мобільний та універсальний варіант, що не вимагає особливих умов для експлуатації.

Для будь-яких спортивних меблів обов'язково необхідно придбати гімнастичний мат - невеликий спеціалізований спортивний матрацик, який допомагає пом'якшити удари при падінні або стрибках на тверду поверхню. Деякі виробники поставляють мати в комплектації до спортивних меблів.

Де купити якісні спортивні меблі?

Придбати гарні спортивні меблі можна:

  1. в магазинах спортивного інвентарю або "все для спорту"
  2. на ринках, де продають меблі (досить рідко)
  3. у звичайних меблевих магазинах, але дуже рідко
  4. в інтернет-магазинах меблів (частіше, ніж на ринках та звичайних меблевих магазинах)

У нашому меблевому інтернет-магазині "Lamelio" ми, на відміну від ринків та простих магазинів, пропонуємо дуже великий вибір спортивних меблів від самих різних виробників. Так би мовити, "на будь-який смак та гаманець".

Всі  меблеві фабрики та виробники використовують тільки високоякісні вихідні матеріали для виготовлення своєї продукції. А це дає додаткову гарантію подальшої безпечної експлуатації спортивних меблів.

Добре проінформовані про всі товари каталогу менеджери нашого магазину завжди допоможуть і підкажуть, які краще вибрати спортивні меблі саме для ваших потреб. А професіонали служби доставки та збірки привезуть і, якщо необхідно, зберуть спортивний куточок чи комплекс у найкоротші терміни.

Вибирайте спортивні меблі, дзвоніть, замовляйте і самі переконаєтесь у нашій високій якості товарів та обслуговування!