Спортивні куточки


на сторінці0
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Спортивні куточки

Пропонуємо компактний спорт куточок для квартири, будинку, дачі ... Де б Ви не розмістили цей універсальний гімнастичний снаряд, він буде піклуватися про Ваше здоров'я. Разом з вами. Сам по собі він просто стоїть, своїм виглядом збагачуючи і навіть прикрашаючи інтер'єр.

І дорослий, і дитячий спортивний куточок купити у нас Ви можете з доставкою та складанням нашими фахівцями. Можете зібрати самі, і, якщо впевнені в своїх силах, то підключіть до процесу дитини. Кожен педагог скаже, що участь малюка в домашніх справах розвиває його інтелект; відповідальність і почуття причетності.

Спорт куточок: ціна і комплектація

Якщо Ви прийняли рішення купити спорт куточок в квартиру або будинок, то прийміть наші вітання. Покупка обійдеться недорого, не дорожче дивана чи крісла для перегляду телевізійних передач. Звичайно, спортивна меблі нічим не краще м'якою, але має свої особливі цінності.

Домашній спортивний куточок - це цілий спортивний комплекс - універсальний, але компактний. У його склад входить все, що потрібно для:

  • активного догляду за тілом дорослої людини;
  • фізичного (і трохи розумового) розвитку дитини;
  • профілактики багатьох захворювань.

Наш спортивний куточок в кімнаті розміщується без особливих складнощів - площа під нього становить від 0,47 (77х60 см) до 0,54 (107х50 см) кв. метрів плюс смуга шириною 50 - 100 см по периметру. Це вільний простір необхідно, щоб заняття фізкультурою проходили безпечно для всіх: самого «фізкультурника», оточуючих людей і предметів інтер'єру. У складі комплексу:

  • шведська стінка,
  • перекладина-турнік нагорі стінки,
  • канатні вироби (вертикальний канат, гімнастичні кільця, трапеція, мотузкові сходи),
  • вертикальна «Гладіаторська сітка».

У частині моделей в комплект входить менше спортивних снарядів. У деяких моделей шведська стінка перетворюється в горизонтальну «сходи-рукоход».

Незалежно від вартості та комплектації, спорткомплекс домашній має стандартну висоту 210 см. Щоб зробити його універсальним для дітей і дорослих, замовте вищий (240 см) варіант. Доплата - не більше 5% до прайсової ціною.

 

Дитячий спортивний куточок і його дорослі можливості

Кожен, представлений тут спортивний комплекс для будинку зроблений з міцних матеріалів: стояки - зазвичай з сосни, поперечини - з бука, дуба, клена або ясена. Сітка і інші мотузкові вироби зіткані з плетеного поліпропіленового троса; вертикальний канат товщиною 22 мм - з бавовняного волокна особливої ??якості. Все дерево полірований і покрито безпечним лаком на водній основі (без запаху). Металеве кріплення надійно приховано всередині конструкції або під спеціальними заглушками.

Запас міцності забезпечує безпечні заняття гімнастикою людям з масою тіла до 120 кг (на повністю дерев'яних снарядах) і до 60 кг (на канатних виробах). Габаритні розміри шведської стінки дозволяють займатися дітям і дорослим людям, зростанням - від 154 до 182 см.