Столи для переговорних


на сторінці3660120Усі
|  сортувати
Рейтинг 4.94
на основе 23 голосов

Столи для переговорних

Ви, напевно, знаєте, що стіл в переговорну кімнату повинен бути великим і, по можливості, круглим або овальним. Разом з тим, класичними є і прямокутний формат, і квадратний із згладженими кутами, словом, вибирати є з чого. Зі свого боку, ми пропонуємо Вам широкий асортимент, що включає всю різноманітність столів для проведення переговорів. І, звичайно ж, допоможемо з вибором необхідної моделі, що оптимально підходить під розміри Вашого офісу.

Наші столи і послуги

У магазині Lamelio купити переговорний стіл Ви можете недорого, причому і серійну модель, і зроблену за індивідуальним замовленням. Майже завжди в продажу є моделі, виготовлені за стандартними розмірами:

 • довжина становить 180, 210, 240, 270, 300 або 360 сантиметрів;
 • ширина 90 або 110
 • висота - 75 см.

Стільниця у серійних зразків зазвичай прямокутна, проте є багато моделей з круглою, овальною і комбінованою формою (наприклад, прямокутник з напівкруглими торцями). Тим часом, в Інтернет-магазині Lamelio на стіл переговорний ціна залежить, як правило, лише від розміру.

Якісні показники (і технічні, і декоративні) від вартості залежать мало і всі вони високі при будь-якій ціні. І більш, і менш дорогі моделі виготовлені з сучасного деревного композиту європейської якості. Це ламінована ДСП товщиною або 36 мм, представлена ​​під маркою EGGER (Австрія); або 16-міліметрова SWISp (Швейцарія). Торці стільниці оброблені ПВХ марки Rehau (Німеччина) товщиною 2 мм; краї інших ДСП-деталей столу - 0,5 мм.

За нашими правилами, незалежно від ціни, форми і розміру все вироби в Lamelio надаються з доставкою та складанням. Ви можете використовувати, як самовивіз, так і складання своїми силами - те й інше виконати нескладно адже стіл відвантажується упакованим компактно і надійно. Збірка проводиться за спеціальною і досить простий Інструкції, яку Lamelio докладає до кожної товарної одиниці.

Вибір на смак і колір

Традиційно наш Інтернет-магазин пропонує меблі від різних виробників, тому й стіл переговорний в Lamelio представлений в широкому розмаїтті. Про форми і розмірну різноманітність зазначено вище, а тут відзначимо особливості забарвлення. Залежно від постачальника, варіантів забарвлення кожної моделі може бути і 10, і 15 в основний палітрі. Під замовлення, з доплатою 10-15% надається ще 1-3 відтінки.

Без доплати пропонується зазвичай ДСП з малюнком деревинної фактури, зокрема бука, берези, дуба, червоного дерева (махон), вільхи, сандалу, тика, яблуні і ясена. Забарвлена ​​плита відповідно, наприклад, в:

 • білий колір,
 • бежевий з малюнком фактури,
 • бежевий без малюнка,
 • жовто-коричневий,
 • червоно-коричневий,
 • вільха,
 • світло-сірий однотонний,
 • сірий фактурний,
 • чорний з малюнком.

В одній моделі можуть бути використані кілька кольорів, в тому числі контрастних. Наприклад, темні на колір ніжки і (або) несуча рама плюс бежева стільниця або ж чорно-сіре поєднання верху і низу. При цьому різноманітність кольору і форми забезпечить Вам вибір оптимального варіанту, на 100% відповідного стилю інтер'єру.

Естетичність і добротність виготовлення меблів в Lamelio забезпечують їй гідне місце в офісах великих, провідних корпорацій. З іншого боку, розмірний ряд і вартість дозволяє використовувати наші переговорні столи в компаніях скромніше і в фірмах, що тільки починають розвиватись. І будьте впевнені, що у Вашому офісі наші столи і столики будуть представляти компанію гідно.