Торгівельні меблі

Торгівельні меблі зазвичай являють собою цілий комплект всіляких стелажів та полиць, шухляд та стійок тощо. Це можуть бути зручні шафи або тумби для викладки товарів або відкриті стелажі складу, невидимого для ока покупця.

Що ми пропонуємо?

У нашому каталозі ви можете вибрати торговельні меблі для декількох типів продажів:

  1. меблі для магазинів
  2. меблі для аптек

Меблі для магазинів представлені ​​у найрізноманітніших комплектаціях й призначені для магазинів самого широкого профілю:

  • продуктових
  • взуття
  • одягу
  • ювелірних виробів
  • книжкових
  • спортивних
  • побутової техніки
  • алкогольних

Й ще дуже багатьох призначень. Ми зможемо підібрати для вас найрізноманітніші комплектації меблів під будь-який вид торгівлі. Починаючи від скриньок та поличок для зберігання особистих речей персоналу й закінчуючи, наприклад пуфами для примірки взуття або столиків для дегустації товару.

У меблях для аптек також є великий та різноманітний вибір. Ви зможете підібрати всілякі стійки та полиці для викладки ліків і спеціалізовані полчки, наприклад з підсвічуванням або замком для зберігання особливо підзвітних ліків.

Чому зручніше купувати торгівельні меблі у нас?

Наш інтернет-магазин "Lamelio" пропонує великий вибір моделей торгівельних меблів для будь-якого бюджету. Фірми-виробники пропонують широкий асортимент комплектації тієї чи іншої моделі, а також різноманітні колірні рішення.

Крім того, для більш високої якості виготовлення меблів ми наполегливо рекомендуємо вам скористатися нашою послугою "Виклик замірника". Він професійно заміряє та обговорить із вами всі тонкощі майбутніх готових меблів і тоді ви напевно отримаєте саме ті меблі, які планували. Ця послуга значно економить витрати на переробку вже готових меблів - потрібно не вам "підлаштовуватись" під меблі, а меблі підлаштовуються під ваш інтер'єр.

Наша служба доставки та збірки меблів працює швидко, професійно та злагоджено. Це значно заощаджує ваш час для відкриття магазину або аптеки. Ви не думаєте, як і коли ці меблі збирати. Ви просто чекаєте обумовленого дня доставки і збірки, томітесь в очікуванні пару годин і отримуєте вже готові, акуратно зібрані меблі, яку залишиться тільки заповнити товаром.

Ви ніяк не можете визначитись з моделлю? То подзвоніть нашим менеджерам. Вони грамотно й професійно обговорять з вами всі можливі варіанти комплектації та порадять найкращий варіант, який буде відповідати найвищим вашим вимогам і потребам компанії.

Ми з радістю допоможемо організувати ваш простір для успішної торгівлі в магазині або аптеці!