Великі комп'ютерні столи


на сторінці4
|  сортувати
Рейтинг 0
на основе 0 голосов

Великі комп'ютерні столи

Хочете придбати великий комп'ютерний стіл?

Ми пропонуємо великі комп'ютерні столи для дому, офісу, студії, приміщень виробничого, торгового чи іншого призначення. Крупноформатна модель - це, перш за все:
розширені можливості робочого місця;
  • під рукою завжди максимум обладнання і матеріалів;
  • незмінно високу зручність користування;
  • економія на інших меблів.

Якщо стіл чималий і обладнаний полицями, нішами і (або) тумбами, то не знадобиться ні полка для книг, ні стелаж для паперів і компакт-дисків, ні, тим більше, окремий канцелярський стіл (бюро). Чи не доведеться нічого вішати, тобто, не треба свердлити бетонну стіну і не доведеться випробовувати на міцність тонку перегородку з гіпсокартону. Питання організації робочого місця наші великі письмово комп'ютерні столи вирішують оптимально і швидко, в три прийоми:
  1. доставити;
  2. зібрати;
  3. встановити.

Представлені у нас комп'ютерні столи з великою стільницею обладнані добре розвиненою надбудовою. В результаті, при ширині 120 - 200 см і глибині зазвичай 70 - 90 см (лише кутова модель має до 120 см) підносяться на 140 - 175 см. Своєрідне виняток - самі компактні моделі мають габарити ШхГхВ рівні 105х60х158 см і 265х82х95 см.
На сьогоднішній день комп'ютерний стіл, найбільший, що у нас є, має габаритні розміри ГхШхВ рівні 200х70х200 см. Він успішно замінює меблеву стінку робочого кабінету або студії. А найкомпактнішою серед великих моделей є кутовий варіант шириною 120; глибиною 120 і висотою 195 см.
За відгуками наших клієнтів, на практиці великий комп'ютерний стіл може заощадити багато місця, завдяки своїй місткості та універсальності (немає потреби в додаткових меблів). При цьому він вдало впишеться в інтер'єр будь-якого з основних стилів, включаючи вікторіанську розкіш і скандинавський лаконізм. Підібрати оптимальну для приміщення модель Вам допоможе наш фахівець з інтер'єрного дизайну; визначитися з ціною і супутнім сервісом - досвідчений консультант.